5 ACCESSORIES THAT COME INTO NOTICE

Kaip ir interjeras be tam tikrų detalių atrodo visiškai toks pat, kaip ir visi kiti, taip ir žmogus be tam tikrų aksesuarų yra pilka masė. Nors sakoma, jog mažiau yra daugiau ir kartais su aksesuarais smarkiai persistengiama, podiumas liepia ypatingai atsižvelgti į tuos mažus akcentus, kurie patraukia ne tik žmonių, bet ir fotografų dėmesį.

Daugelis mados mylėtojų, išskirtinio stiliaus mėgėjų ir egocentriškų asmenybių tikrai žino būdus, kaip likti pastebėtiems renginyje ar tiesiog gatvėje, kaip išgirsti kuo daugiau komplimentų iš savo kolegų, kaip pelnyti stileivos titulą. Pirmiems žingsneliams aš siūlau nepersistengti ir nepulti „šokiruoti“ aplinkinių labiau nusirengiant pro šalį, nei nustebinant išlaikytu stiliumi. Kai kuriems įgimta derinti skirtingus, atrodo niekaip nesuderinamus drabužius bei aksesuarus, o kitiems tai sekasi kur kas sunkiau (idėjų visada galite semtis iš mano įrašo apie spalvų derinimą, kurį rasite čia), tad pradžiai siūlau įsigyti kelis stilių ne tik papildysiančius, bet ir visų dėmesio sulauksiančius aksesuarus!

 

the bag

 

 

Rankinių derinimas prie batų – sena atgyvena. Mažos rankinės/delninės išgyvena tikrą renesansą, tad nieko nuostabaus, jog jų dizainas skiriasi nuo tipinio mažos rankinės įvaizdžio. Daugelis jau pripratome prie juokingų frazių ant delninių, kaip ir prie animuoto audinio. Tačiau Lietuvoje ši tendencija įsigali pakankamai nedrąsiai… Dekoruotos rankinės (didelės ar mažos) kainuoja apvalias sumeles, o ir pritaikyti ne visur pavyksta… Bet aš siūlau mažiau galvoti apie „tinka-netinka„, o ryžtingai nešioti spalvingą rankinę derinant tiek su klasikiniais bateliais, tiek su sportiniais gėlėtais kedukais ir dėmesys garantuotai bus atkreiptas į jus! Jeigu nenorite animuotų delninių, rinkitės ryškių spalvų arba įmantrių formų rankines!

 

shoes

 

 

Jeigu rengiatės ramiomis spalvomis arba renkatės klasikinius ansamblius, kaip juoda+balta, juoda, balta, beige, bet kokį vienspalvį ansamblį, siūlau prie jų derinti visiškai kitokios spalvos batus – spalvotus, gėlėtus, gyvūnų kailio raštų, blizgančius, su aukso spalvos detalėmis, taip pat animuotus. Juk ir pačiai smagu matyti kažką įspūdingai stilingo nuleidus akis, o ir dėmesys – garantuotas! Jeigu esate pakankamai drąsios ir pasitikite savo stiliaus pojūčių – eksperimentuokite derindamos batus prie dar įmantresnių drabužių!

 

rings

 

Asmeniškai pati tik dabar ėmiau mėgti dauuug žiedų įvairiose pirštų srityse, anksčiau tai blaškė dėmesį ir kėlė klausimą dėl patogumo. Tačiau įsigijus žiedų rinkinį ir įvairiai sudėliojus juos likau labai sužavėta! Juk mergina dažnai gestikuliuoja rankomis, todėl žmonės jas regi tikrai dažnai – kodėl gi nesužavėjus pašnekovų ar stebėtojų savo pirštų puošmenomis? Grakštūs ir ilgi pirštai tiesiog REIKALAUJA būti dabinami įvairaus dizaino žiedais, kurie jungiasi tarpusavyje, yra skirtingo pločio ar net metalo spalvos, su skirtingomis akutėmis bei papuošimais. Kartais grožis reikalauja jaustis nepatogiai, tad verta pabandyti prisijaukinti žiedus ir leisti pirštams švytėti!

 

sunglasses

 

Artėjant šiltajam sezonui, visada kyla rūpestis dėl apsaugos nuo saulės. Toms, kurios turi stilingus akinius tai menka problema, tačiau toms, kurios kiekvienais metais nori keisti savo akinius nuo saulės į naujus, tačiau niekaip neišsirenka ar neprisiruošia, siūlau šiemet susiimti! Klasikinio dizaino akiniai užleidžia vietą įvairiausiomis detalėmis puoštai, neįtikėtinų konstrukcijų bei rėmelių unikalumo apsaugai nuo saulės. Ir tikrai neišsiginsite, jog jūsų veidas toks, kad netinka nei vienos formos akiniai, nes dabar puoštų ir akį traukiančių akinių formos nuo apvalių iki aviatorių… Juk jei dėmesio nesulaukia nuobodūs batai ir klasikinė rankinė, jis nukreipiamas į veidą, o jei ten puikuojasi dailiai dekoruoti akiniai, jūsų stilius užskaitomas!

 

phone case

 

Kaip bebūtų leista, telefonų dėklai modernizmo laikais vaidina vieną pagrindinių vaidmenų merginos (kartais ir vaikino) stiliuje. Juk telefono iš rankų daugelis nepaleidžiame nei mieste, nei renginyje (kur būtinai reikia padaryti keletą nuotraukų), nei skubėdami į susitikimą… Faktiškai telefonas tampa vienu iš mūsų aksesuaru, tad įsigijus įdomų dėklą, tikrai neliksite nepastebėti! Blizgus, guminis su paveiksliuku, gyvūnų motyvais, puoštas pūkais visada atrodys žaviai ir apgalvotai, o jį laikant prie ausies, prieš save fotografuojant ar tiesiog laisvu metu turint delne ir naršant internete – telefonas tikrai pritrauks dėmesio iš aplinkinių.

 

Svarbiausia, nebijokite, kad atrodysite kaip maža mergaitė vis dar besidominti animacijomis ir mėgstanti pigius blizgučius, visame pasaulyje populiariausios merginos, modeliai ir tinklaraštininkės seka tendencijas ir dabinasi dekoruotais batais, blizgančiomis palaidinėmis ir prie nieko nederančiais batais, nekreipkite dėmesio į šnabždesius už nugaros ar pajuoką tiesiai į akis, sakoma – bet kokia, bloga ar gera, reklama vis tiek yra reklama!

 

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *