5 everyday products from Maybelline

Visada maniau ir manysiu, jog moteris turi atskirti kasdienybę ir šventes bei ypatingas progas, ypač kalbant apie jos išvaizdą. Juk kasdienybėje būnant paprastai daug lengviau palikti stulbinamą įspūdį pasipuošus. Tačiau tai nereiškia, jog kasdien galima atrodyti netvarkingai, nevalyvai ar nesistengti sužavėti aplinkinių.

Kalbant konkrečiai apie grožį, o šiuo atveju, apie kosmetiką, aš mėgstu turėti kelis tušus (kasdienai ir ne), kelias pudras (kasdienai ir ryškumui),daug skirtingos tekstūros šešėlių (blizgių, matinių, birių…) Kasdienai renkuosi šiek tiek pigesnius produktus, o jaunimui viena geriausių (pagal kainą ir kokybę) – Maybelline. Tikriausiai kiekviena bent kartą išbandėme šios kompanijos blakstienų tušą ar pudrą, pripažinkim. Bent jau mano draugių kosmetinėse esu radusi ne vieną produktėlį… Tad štai penki produktai, kuriuos pastaruosius pora mėnesių naudojau…

 

IMG_20141027_114250

 

1. Volum’ Express THE ROCKET blakstienų tušas

vex-rocket-washable_pack-shot

 

Trumpai tariant – tušas savo savybe padidinti blakstienų apimtį mane tikrai sužavėjo. Kasdienai tai tikrai puikus tušas! Man nepatikęs dalykas buvo tas, kad tušas nusivalo nerealiai sunkiai… Naudoju tikrai ne patį prasčiausią akių makiažo valiklį, tačiau išlipusi iš dušo vakare vis tiek randu ratilus po akimis ir tenka valytis tušą dar kartą (nors ir pirmąjį gerokai tenka grandyti). Tačiau kita šio minuso pusė yra ne tokia jau ir bloga – į pirtį, į maudynes, į baseinus galite drąsiai eiti pasidažiusios šiuo tušu, nes jis nenubėga, nenutrupa, o magiškai dingsta! Pati netikėjau išėjusi iš pirties ir netgi patrynusi akis!!!

 

2. COLORAMA skių pieštukas

Kredki do oczu Maybelline Colorama Crayon Khol Kredka do oczu nr 110 black gold

Visada naudojau skystą akių apvadą, tačiau jis suteikia per daug griežtumo kasdienei išvaizdai, tad surizikavau ir pasinaudojau Maybelline juodu akių pieštuku. Visiški paprastas, niekuo neišsiskiriantis – ne per minkštas, ne per kietas. Subėga taip pat ne taip greitai, kaip tikėjausi. Faktiškai tik vakarop po visos dienos nešiojimo jis šiek tiek subėga į vokų raukšleles, bet ir tai, jei pabrėžiu „katės akis“, jei tik višutinę blakstienų liniją – pieštukas laikosi puikiai!

 

3. FIT ME makiažo pagrindas

Fit-Me-Foundation-NEW-240-Golden-Beige

 

Šį pagrindą aš naudoju veido kontūravimui, nes tamsus jos atspalvis idealiai tinka išryškinti būtiniausias vietas! jis ganėtinai skystas, todėl nenaudočiau jo kaip pagrindinės krempudros. Ir būtinai naudokite kempinėlę, nes skystumas gali erzinti. Svarbiausia, kad naudotumėte saikingai! Apskirtai esu laiminga naudodama šį makiažo pagrindą!

 

4. MATTE MAKER kompaktinė pudra

Matte-Maker-Product-1016x1024

 

Pavadinimas kalba už produktą – oda tikrai tampa matinė, tačiau visos dienos „neištempia“. Na, nebent reikėtų nešiotis ją su savimi, bet tada tektų nešiotis ir bronzantą… Galbūt pudra netinka tik man, nes mano oda ganėtinai riebi, tačiau verta išbandyti, nes pirmąją dienos pusę pudra išlaiko tobulos matinės odos įvaizdį. Svarbiausia užduotis: pasirinkti sau tinkantį atspalvį, nes su šviesiu atrodysite kaip porcelianinės lėlytės, o su tamsia kaip murzinos soliariuminės. Tad rinkitės protingai!

 

5. Makiažo valiklio vatelės

maybelline-jade-eye-make-up-remove-pads

Pats geriausias dalykas kelionėse, kad nereikėtų vežiotis makiažo valiklio ir vatelių atskirai. Maybelline vatelės galėtų būti šiek tiek mažiau riebios ir aliejingos, tačiau visumoje blakstienų tušą, apvadą ir antakius nuvalo puikiai. Aš asmeniškai kasdienybėje nenaudočiau, tačiau mėgstančioms viską vienoje vietoje šios vatelės tikrai pasitarnaus!

Bendra išvada – Maybelline kosmetika puikus paauglių pasirinkimas – kaina prieinama, kokybė puiki, inovatoriškos idėjos, viskas, ko šiuolaikinės paauglės nori!

Nuotraukos: Maybelline.com ir asm.

Kitas įrašas apie grožį – L’oreal, Kerastase ir Matrix plaukų produktai! Nepraleiskite! Apie naujus įrašus sužinoti galite mano Facebook puslapyje www.facebook.com/blogmartina

– Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter