5 things you should and should’t wear, when shopping at the mall in winter

Juk būna kartais, kad susiruoši į didžiulį prekybos centrą pirkti naujų drabužių, po „primatavimų“ dviejose parduotuvėse jau velki kojas link kioskelio, kad nusipirktum vandens, sustoji prie ledų šaldytuvo, nes darosi karšta, ant suoliuko praleidi ne 2 minutes, o gerą pusvalandį ir galvoji „juk man taip patinka pirkti drabužius, bet kaip tingiu…“ ir pati nesupranti, kas nutiko… Galiu atsakyti ir ne kartą jau atsakiau – NETINKAMA APRANGA prekybos centrui!

Jau keletą metų varnele žymėjausi, kas tinka, o kas vargina ir skatina po valandos keliauti namo (beje, siaubingai suprakaitavus) ir nieko neįsigijus, tad dalinuosi patarimais, apie KOKYBIŠKĄ SHOPPING’ą šiltame prekybos centre žiemą.

say yes to

 

1. Laisvi džinsai. Sušilus nėra nieko blogiau, nei kišti koją į aptemptus džinsus ar tiesiog einant jausti juos „aplipusius“ aplink kojas. Kuo daugiau laisvės! Žinoma, nesušalkite, jei vyksite ne automobiliu…

2. Laisvas tamsus megztukas. Kuo paprastesnis, be įvairių detalių – tuo geriau ir lengviau jį nusirengti kabinoje. Kodėl ne marškiniai ar palaidinė ir žaketas/sportinis džemperis? Nes suvargsite sagstydama marškinius ar nusirengdama 2-3 sluoksnius… O paprastą pralaidų megztuką nusirengti labai paprasta!

3. Lengvai nusiaunami auliniai. Geriausia – užtrauktuku užsegami „combat“ stiliaus batai ar sportbatukai (jei vykstate automobiliu), su jais bus ne tik patogu, bet ir koja neprakaituos ilgai vaikštant prekybos centre! O ir nusiauti juos matuojantis ne tik rūbus, bet ir naujuosius batelius, bus itin lengva vos atitraukus užtrauktuką!

4. Trumpa pūkine striukė. Trumpa, kad būtų lengva nešiotis ją rankoje, kai sušilsite (jei nenorite pasikabinti viršutinio rūbo prekybos centro rūbinėje, ko jums ir nepatarčiau), pūkine, nes pūkas nėra sunkus ir nenuvarginsite savo rankų, juolab, kad tai pats nereikalingiausias daiktas vaikštant po parduotuves!

5. Maža rankinė, nešiojama per petį. Svarbiausia – piniginė, telefonas, na ir šukos plaukams, o tam tikrai nereikia didžiulės rankinės, prikrautos velniai žino ko, kurią reikia tampytis rankoje ar ant peties… Juk to visai nereikia, jei turite nedidukę rankinę per petį, kurioje TIK svarbiausi dalykai.

Keletas kitų patarimų – susirišti plaukus, kad plaukai neįsielektrintų, mūvėti ne itin storas kojines, kad matuojant batelius nekiltų problemų, nesidažyti lūpų blizgesiu ar lūpdažiu, pakanka balzamo, kad lūpos atrodytų sveikesnės, neprisikarstyti ant savęs aksesuarų, jums tikrai nepatiks, kai jie painiosis aplink kaklą ar maišys kišti ranką į aptemptą suknelės rankovę… Tad pereiname ir prie 5 dalykų, kurie labiausiai vargina ir gadina jūsų mini šventę prekybos centre!

 

say no to

 

 

1. Bronzantas. Tikrai nebūtinas ir tikrai gadinantis ne tik pirkimo džiaugsmą, bet ir matuojamus drabužius. Juk nei pačiai smagu pirkti išpurvintą nuo pudros rūbą, nei norisi tokį grąžinti į prekybą… Na, bent jau man išvėlus palaidinę ar suknelę būna labai gėda atiduoti ją konsultantui. Tad kam tas bronzantas? Užsitepam pagrindą arba vien spuogelius ir pirmyn!

2. Aukštakulniai. Pati didžiausia klaida, kokią esu mačiusi prekybos centre. Koridoriai ne podiumas, o žmonės tikrai nekreipia dėmesio į jūsų „grožį“, žodžiu, apsisunkinate dalią tik sau… Greičiau pavargsite ir šiaip, greičiau suvargsite!

3. Pėdkelnės. Juk matuojantis džinsus ar kelnes KIEKVIENĄ kartą teks jas nusimauti. Faina? Nemanau… Ne viena esam keikusis kabinoje „be reikalo rengiausi pėdkelnes ir sijoną!“ Taigi, siūlau rinktis DŽINSUS!

4. Didelė rankinė. Jau rašiau apie tai ir dar kartą pasikartosiu – nesineškit tų kosmetinių, nesineškit užrašų knygučių ar iPad’ų, dar blogiau – vandens buteliukų (juk nusipirksit, kai užsimanysit), galų gale visi kiti daiktai gali palaukti jūsų namie!

5. Šilti avikailio batai. Nėra nemaloniau, nei tada, kai prakaituoja kojos, aptingsti vaikščioti, kiekvieną kartą išsiavus iš batų kabinoje tvyro nekoks kvapas… Ir šiaip – kam kondicionuotoje patalpoje jums reikalingi žieminiai šilti batai?

 

Na, o dabar, manau, turėtumėte peržvelgti savo spintą ir pasinaudoję mano MUST HAVE sąrašu keliauti į prekybos centrą naujienų!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *