A chic bridesmaid

Prisipažinsiu, su vestuvėmis buvau susidūrusi tik savo svajonėse – nei viena mano artima draugė nesituokė, giminė – nėra plati, tad pamergių pasilinksminimus stebėjau tik TV ekranuose. O šiais metais – abi mano artimiausios draugės išteka! Ir abi suteikė man didžiulę garbę tapti jų vyriausia pamerge. Kaip sakoma: arba nieko nevyksta, arba viskas vyksta vienu metu.

Be visų įdomių pamergei skirtų pareigų, viena svarbiausių – išsirinkti suknelę. Žinoma, jeigu pamergė ne viena, nuotaka skiria tam savo laiką, tačiau šįkart aš buvau vienintelė šalia nuotakos stovėjusi mergina, tad atsakomybės buvo nemažai. Norint, kad šventė pavyktų, o draugė būtų patenkinta savo dešiniąja ranka, išvaizda turi atitikti keletą kriterijų (bent jau aš sau juos išsikėliau ir mano nuotaka buvo laiminga dėl visko – nuo A iki Z):

  • Neturite perspjauti nuotakos
  • Suknelė neturi būti itin ryški
  • Jeigu vestuvės tematinės, būtinai atitikite temą
  • Makiažas turi būti saikingas
  • Avalynė – patogi, nes teks rūpintis ne vien šampano pasipildymu
  • Išsirinkusi suknelę būtinai paklauskite nuotakos nuomonės (nedarykite jai staigmenų vestuvių rytą, ji ir taip jų į valias)
  • Ir būtinai pasirinkite bent vieną elementą išvaizdoje, kuris jus sietų su nuotaka

IMG_7575

Taigi, žinant, jog nesu atlasinių suknelių gerbėja (labai siūlau ir jums netapti), rinktis buvo paprasčiau – norėjau menkos detalės, kuri atsišauktų nuo nuotakos suknelės, o tam labiausiai tiko TIULIS. Ne sijonas (du tortukai šalia – nelabai…), o maža tiulinė detalė. Idealiausias variantas man pasirodė neseniai Aprangos galerijose pasirodžiusios Robert Kalinkin suknelės būtent su tiulinėmis detalėmis, todėl šią svarbią ir labai labai karštą dieną pasirinkau lininę pilkos spalvos suknelę su tiulio akcentu ant peties, prie jos priderinau sidabrines basutes. Manau, jog tai šiek tiek kitoks pamergės įvaizdis – taip atrodydama galėčiau eiti ir į bet kokią kitą šventę ar netgi vakarą leisti su draugais, o juk pastaraisiais metais mada tokia ir tampa: tai, ką galima vilkėti šventėje, norisi rinktis ir paprastomis dienomis.

IMG_7566

IMG_7570

Mano makiažu ir šukuosena rūpinosi carolina.lt studijos merginos – Toma ir Eglė, esu labai joms dėkinga, nes pateisinti buvo visi mano lūkesčiai! Taip pat ačiū Robertui, kuris pasirodę esąs šmaikštus ir žmogiškas dizaineris, jaukiai sutinkantis ir padedantis savo klientams. Už raudoną akcentą, reikalautą vestuvių dress code, dėkoju savo mylimai Arinai. Apskirtai, savo įvaizdžiui neturėjau jokių priekaištų, kaip sakoma, tobulai nuo galvos iki kojų!

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *