APIE

© M. Ruplytė, 2015

MARTINA – mano pačios vardu pavadintas tinklaraštis, kuris egzistuoja 2013 metų. Pradėjau jį rašyti po įžvalgios vieno lietuviško žurnalo redaktorės patarimo, o pavadinau taip todėl, kad tinklaraštis yra ne tik apie stilių, madą, grožį ar gyvenimo būdą, jis apie mane ir tai, kas man patinka, kuo norėčiau pasidalinti su skaitytojais.

O man patinka viskas, kas susiję su klasika: klasikinė muzika, klasikinis stilius, elegancija moteryje ir jos elgesyje, etiketas, kostiuminės dramos, monarchų gyvenimas, meno ir mados istorija. Tai nesenstantys, savo vietą pasaulyje atradę dalykai su sava istorija, domėjimasis jais skatina tobulėti ir gyventi įdomų gyvenimą. Įkvėpimo semiuosi iš tokių stiliaus ikonų kaip Monica Bellucci, Kembridžo hercogienė CatherineGiovanna BattagliaUlyana Sergeenko, Evangelie Smyrniotaki, Olivia Palermo, Tamuna Tsiklauri.

Madoje save atradau maždaug prieš dešimtmetį, tačiau kaip ir kiekvienas – sunkiai radau kelią, kuriuo norėčiau eiti šioje srityje. 2015 metais baigiau Mados akademijos kursą „Įvaizdžio kūrimas„, kuris paskatino išbandyti savo žinias ir aistrą madai stilistės profesijoje, o tinklaraštis – vienas iš būdų būti arčiau stilingų žmonių, renginių bei kūrėjų. Daugelis nuotraukų, talpinamų įrašuose, darytos mano pusseserės Justinos Baubienės, kuri būdama puiki mama, žmona, draugė ir aktyvistė, yra dar ir gabi fotografė-mėgėja, su kuria labai paprasta dirbti.

Be stiliaus subtilybių, mano didžiausia aistra – rašymas. Esu parašiusi ne vieną romaną, trumpą apsakymą bei istoriją, tačiau tik keletą jų viešinu internete. Jeigu įdomu, spauskite čia.

Susisiekti su manimi dėl bendradarbiavimo galite rašydami el. laišką adresu martia.ses@gmail.com.

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

2 Comments

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *