Accents of French

Puikiai žinau, jog iki prancūzių stiliaus man dar labai toli, tačiau dėvint beretę nekyla jokių kitų asociacijų, tik apie romantiškiausią šalį Žemėje! Bet ar žinojote, jog nuo pat senovės beretės buvo dėvimos ne tapytojų ar prancūzų madisčių, o karininkų? Ir tik vėliau transformavosi į stiliaus detalę, kuri atskleidžia meniškąja pusę.

Šiame derinyje akcentus dėliojau trijuose lygmenyse: galva, rankos, kojos. Pirmasis – jau apkalbėtoji beretė. Nors ji savo spalva nepatraukia akies, tačiau bet koks galvos apdangalas natūraliai nukreipia žvilgsnį į viršų. Rankų akcentu laikau rankogalius ir, žinoma, šmaikščią delninę, kuri tikrai prikausto dėmesį ir sukelia šypseną. Jau ilgą laiką rankinę ar delninę laikau vienu pagrindinių akcentų aprangoje, kurio nereikia derinti spalviškai prie kitų drabužių (šįkart spalvos derėjo net labai smarkiai, tačiau ją derinti būtų galima ir prie kitų spalvų garderobo). Rankinės gali nešti atskirą žinutę – šmaikščią, egocentrišką, stilistinę.

Trečias akcentas – zomšiniai batai virš kelių. Chaki batų spalva vienintelė šiame derinyje, neturinti „poros“, t.y. su niekuo nederanti, tačiau ar ji gadina įvaizdį? NE! Moterys visą gyvenimą taip stengiasi derinti batus prie rankinės, rankinę prie batų, kad pamiršta labai paprastą dalyką – batai nebūtinai turi dėrėti su kažkuo iš drabužių ar aksesuarų! Jeigu dera – gerai, jeigu nedera – taip pat gerai. Pasidaro liūdna, kai visos moters rankinės ir batai – juodi arba camel spalvos, dėl baimės „neturėti jų su kuo derinti“. Panašiai kaip su rankine ar delnine – batai gali tapti visos aprangos detale ir išsiskiriančiu akcentu. Beje, pavasarį chaki grįžta į su trenksmu, tad suskubkite ieškoti tinkamų akcentų! Kad ir kaip bebūtų keista, man viena gražiausiai prie chaki derančių spalvų – šviesiai rožinė…

Visi su nekantrumu laukia pasvasario šilumos, atsilapoti paltus, švarkelius ir atraitotus džinsus derinti su platforminiais sportbačiais, tačiau nepamirškite, kad ir žiemą galima atrodyti stilingai, tik reikia labiau norėti!

Palaidinukė H&M | sijonas RESERVED | beretė H&M | apykaklė TALLY WEIJL | batai DUNE | delninė ONLY

Nuotr. Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *