adidas StellaSport event

Ketvirtadienį vyko super nuotaikingas ir spalvingas adidas StellaSport linijos pristatymas, kuriame sudalyvavau ir aš. Nesu didelė sporto mėgėja, tačiau mėgstu stilingus drabužius, net jei jie ir sportiniai! Stella McCartney – visiems puikiai žinoma britų dizainerė, atpažįstama dėl itin komfortiško stiliaus savo darbuose, tad nenuostabu, jog adidas sportinis ženklas pasiūlė bendradarbiavimą.

Renginiui dar neprasidėjus, turėjau galimybę „pačiupinėti“ ir įvertinti dizainerės kūrybą. Kolekcija suskirstyta į kelias kategorijas pagal sporto šakas: bėgimą, jogą, plaukimą bei žiemos sportą. Taip pat StellaSport turi ir atskirą laisvalaikio liniją, kurį pasižymi itin stilingais printais bei komfortiškais sprendimais. S. McCartney apgalvojo netgi aksesuarų klausimą, kolekcijoje daugybė originalių kepuraičių, sportinių kojinaičių bei spalvingų sportinių rankinių. Labiausiai man patikę rūbai, kuriuos verta įsigyti net ir nesportuojančioms (kaip aš…) – lietui atspari striukė bei sportinė liemenė (turiu silpnybę bet kokioms liemenėms…), na, bet apie StellaSport MUST HAVE skaitykite paspaudę čia.

Dainininkė Justė Starinskaitė buvo pirmoji vizualiai pristačiusi ne tik savo naująją dainą, bet ir StellaSport aprangą. Ne paslaptis, kad ji yra puikios figūros savininkė, dievinanti sportą, todėl renginio pradžią ji vainikavo kaip tikra įkvėpėja! Justė įvardino šios kolekcijos drabužius kaip itin patogius, kokybiškus bei pabrėžiančius moteriškumą, tai apranga, kuri vasaros sezonu turėtų paskatinti ne vieną merginą pasirinkti sveiką gyvenseną ir tuo pačiu atrodyti stilingai! Beje, ji kaip tik ir vilkėjo liemenę, kuri man patiko labiausiai…

Justė Starinskaitė_11

 

Kitą StellaSport kolekcijos dalį pristatė penkios atletiškos šokėjos, kurios įrodė, jog rūbai patogūs atliekant net ir pačius sudėtingiausius judesius!

StellaSport pristatymas_3

StellaSport pristatymas_9

StellaSport pristatymas_12

StellaSport pristatymas_14

Nėra nieko geriau, kai sportinę aprangą pristato šokėjos, nereikia nei podiumo, nei sėdimų vietų, pačiai norisi kilnoti kojas ir mosuoti rankomis!

Kadangi renginio svečiai gavo VIP nuolaidų korteles, manau, jog vasarai sportinę aprangą bei stilingą avalynę pirksiu būtent iš StellaSport kolekcijos! Jaunimui, žinoma, vienas svarbesnių klausimų – kaina, galiu patikinti, jog šios produkcijos kaina nesikandžioja nei trupučio!

Beje, vos nepamiršau kito įtraukiančio dalyko renginio metu – Fit Food skanumynai! Asmeniškai aš ragavau naminio migdolo, pasisotinau visam likusiam vakarui! Parsinešusi jų katalogą namo visą vakarą studijavau ir nusprendžiau, kad organizmui poilsio tikrai reikia! Kas su manim???

StellaSport pristatymas_28

 

 

Dėkoju organizatoriams už nuotaikingą ir motyvuojantį renginį, už informaciją apie sveiką mitybą, už puikų pristatymą ir dovanas.

1514471_10205910388788704_7552565676395346135_n


O mes su Ūla atrodėme maždaug taip… Ką aš vilkiu, sužinosite kategorijoje „OUTFIT„!

IMG_6037

Organizatorių nuotraukos

– Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

3 Comments

  1. Atgalinis pranešimas: StellaSport must have | Martina
  2. Atgalinis pranešimas: Sport event's outfit | Martina
  3. Stebint nuotraukas, atrodo, kad merginos turėjo tikrai puikų laiką ir galėjo mėgautis akimirka. Kartu tai perteikia ir sportinės aprangos (šiuo atveju adidas) patogumą ir puikų vizualinį vaizdą. Daug judant reikia LABAI atsakingai pasirinkti sporto aprangą, kuri nevaržys Tavo judesių, leis jaustis laisvai ir patogiai. Merginos nuotraukose, kurios šoka, daug juda, atrodo, kad jaučiasi patogiai ir nevaržomai. Tai yra svarbiausia, kai kalbama apie sportinę aprganą.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *