Back to school!

Vasara į pabaigą, pinti vasariniai krepšiai – į spintas, tad dairomės naujų rankinių, į kurias galėtume susikrauti pusę savo gyvenimo, pusę namų ir pusę kosmetinės. Galbūt kai kurios nėra tokios smulkmeniškos ir joms užtenka vos kelių daiktelių, tačiau prasidėjus mokslo metams, prireiks daug vietos knygoms, sąsiuviniams, užrašų knygelėms ir pieštukinėms, o ką jau kalbėti apie kitus BŪTINUS daiktus pamokose, paskaitose ar darbe.

Turbūt daugelis iš mūsų dar prisimena tuos laikus, kai prieš kiekvieną rugsėjo pirmąją važiuodavome su tėvais pirkti naujų priemonių pamokoms, būdavo ir liūdna, ir džiugu – visgi kažkas NAUJO! Be abejo atsimename ir kaip ilgai matuodavomės kuprines (na, galbūt kitos iškart išsirinkdavo), nes į vieną netilps knygos, kitos petnešos nepatogios, trečia gadina stuburą… Tėvai atsižvelgdavo į viską. O kaip į mokyklą ar universitetą vaikštome dabar? Rankinė ant peties ir pirmyn! Tad likus vos dviems savaitėms (liūdna tiesa – TIK NE MAN!) iki mokslo metų pradžios, „užmeskime akį“, ką rudeniui siūlo parduotuvės!

BACK TO real SCHOOL

Vos prieš kelis metus kuprinės buvo tapusios tokia atgyvena, jog pamačius merginas su odinukėmis ant peties, visi imdavo kvatotis, tačiau vis dažniau parduotuvėse galima rasti stilingų, paprastų ir kokybiškų odinių kuprinių – nedidelių, neprimenančių mokyklinių, tačiau vis tiek galinčių pasitarnauti žygiuojant į mokslų šalį. Kai kurios parduotuvės siūlo rimtas, vienspalves odos kuprines, toms, kurios dar vaikystėje prisivaikščiojo su barbėmis ar gyvūnėliais išmargintomis kuprinėmis.

kuprinės1

ZARA, MANGO

O kai kurios parduotuvės šmaikščiai siūlo nebe pradinių klasių mokinėms skirtas kuprines, kurios vis dar apeliuoja į išsiilgtą jaunystę… Šmaikščios, spalvingos ir originalios kuprinės atkreips į jus dėmesį bei papildys jūsų įdomią asmenybę.

kuprinės2Accessorize

Yra sakoma: nauja – pamiršta sena. Pamenate tokį žodį „portfelis“? O pamenate, kaip jis atrodo? Rankinių gamintojai ir šįkart nustebino jau visą pavasarį bei vasarą itin madingomis nedidelėmis portfelio tipo rankinėmis, o taikstantis prie sezono – pasiūlė klientėms ir didesnius portfelius, į kuriuos puikiai tilps gausybė reikalingų knygų!

portfeliaiAccessorize

PER DIDELĖ KUPRINEI

Žinoma, nebūtinai tai, kas parduotuvėje, turi būti pas jus spintoje ar ant peties. Toms, kurioms jau pabodo kuprinės ir su jomis jaučiasi nekomfortiškai, siūlau išbandyti talpias rankines, kurių rankenos storos (taip bus daug lengviau nešti rankoje sunkų jos turinį) ir kurios turi nusegamą dirželį (patogu, jei norėsite nevarginti rankų ir užsikabinti rankinę ant peties). Daugelis rankinių yra tikrai universalios – nusegus (arba ne) dirželį, jas galima nešioti ne tik į pamokas ar paskaitas, o tiesiog susitikimams su draugais!

didelėsAccessorize, MANGO, ZARA

Toms, kurios į mokymosi įstaigas neketina temptis nei knygų, nei pusės namų, o visą gyvenimą sutalpina į iPad‘ą ar vieną užrašų knygelę, optimalus pasiūlymas – statmenos formos rankinės su plonesnėmis rankenomis, tačiau puikiai „pasikabinančios“ ant peties (juk taip norisi einant „pamaigyti“ telefoną…)

didelės pailgosAccessorize, MANGO, ZARA

KAŽKAS PASAKĖ „VAKARĖLIS“?

Su vasara baigiasi ir visi „open-air“ festivaliai, linksmybės persikelia į plytelėmis dengtus klubus ar šokių sales, todėl galima nupūsti dulkes nuo savo numylėtų delninukių. Jeigu pabodo tos pačios vokelio ar dėžutės formos delninės, šauni atmaina tam – užlenkiamos mažos rankinės, kurios kompaktiškai „susipakuoja“ iki patogaus dydžio, bei talpina ne tik telefoną, asmens dokumentą bei popierinius pinigus.

užlenk
Accessorize, MANGO, ZARA

Jeigu tokia delninė jūsų puotai per daug paprasta, nuo visų atlasinių ir blizgios odos delninių jau purto, jums pasitarnauti gali vis labiau tiek podiumus, tiek parduotuvių lentynas užvaldę nėriniai! Juk tai taip moteriška ir klasiška…

nėrinAccessorize, MANGO

Taip pat nepamirškite apsilankyti mano mylimoje internetinėje parduotuvėje www.iamfashion.lt ir apsižvalgyti, kiek DAUG rankinių galima įsigyti ten!

O pabaigai pasilikau dvi labai šmaikščias pastebėtas tendencijas ne tik rankinėse, bet ir drabužiuose, todėl nesusivaldžiau neparodžiusi skaitytojoms, kurios galbūt norės įsigyti tokius žaismingus dalykėlius!

matrioškosAccessorize

Rusiškos lėlytės, liaudiškai vadinamos „matrioškomis“. Gal kas nors domėjosi, iš kur ši tendencija?!

pelėdAccessorize

Pelėdos vis dar neišskrenda nei vasaroti, nei žiemoti – jos vis dar topų topas! Negi nesiprašo į namus?

Kad ir ką bepasirinksite, rankinių, kaip ir batų – niekada nebus per daug, jas visada rasite kur pritaikyti, prie ko priderinti ir kokia proga pasipuikuoti! Sėkmės rankinių „medžioklėje“!

Ruošiantis mokslo metams, nepamirškite ir rudens palydovo – megztinio. Apie jį mano įrašą rasite čia.

Patalpinta portale panele.lt.

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *