Bad hair day? RIDAS makes it perfect hair day!

Sakoma: jeigu moteris keičia šukuoseną – ji nori keisti gyvenimą. Tuomet aš gyvenimą keisčiau TAIP dažnai, jog nespėčiau pajusti pasikeitimų, nes Rido rankose plaukai tampa nebe tavo dalimi, o būtent tau kuriamu gyvenimu.

480630_4231357515186_1602034963_n

Pasakysiu atvirai, Vilniuje niekada nesikirpau ir maniau, jog nesikirpsiu (milžiniškos kainos, per daug pasirinkimo, sunku pasitikėti rekomendacijomis…), žodžiu, rasdavau pretekstų, kaip toliau be vargo nešioti NUŠIURUSIUS plaukus. Neva, auginau, tepiau įvairiais serumais, bet niekas nesustabdė mano natūralaus „ombre“ atsiradimo – plaukų galiukai išsišakojo, pašviesėjo ir aš vis neradau laiko nuvykti pas savo kirpėją.

Renginyje sutikusi Ridą išgirdau „mergyt, tavo plaukų galiukai baisūs… turi ateiti pas mane“ – iš kirpėjo ir plaukų stilisto lūpų tokie žodžiai net nebe įžeidimas, o įsakymas! Jau kitai savaitei „užsibookinau“ Rido kėdę bei žirkles ir laukiau pasikeitimų (dar kartą pasikartosiu – esu klasikinė mergina, todėl Ridas viso savo profesionalumo su mano plaukais negalėjo pademonstruoti)…

Vos įėjus į YURY grožio saloną – aukščiausios klasės aptarnavimas: kavytė su grietinėle, plaukų plovimas ir galvos masažiukas, žurnalai… Esmė netgi nebuvo kirpime – anksčiau visad stebėdavau, kaip mane kerpa, komanduodavau, kur daugiau, kur mažiau, kur tiesiai, kur iškarpytai, o su Ridu – jokių problemų. Vos atsisėdau į kėdę – užvirė tokie pokalbiai, jog patikėjau savo plaukus į profesionalo rankas be jokių priekabių.

IMG_20130918_190002

Jau po visko galiu pasakyti, kad įsimylėjau ne tik Rido darbą, bet ir jį patį, tad paatvirausiu (to net jam nesakiau): tokio atsipalaidavusio ir energingo kirpėjo-stilisto dar nesu mačiusi! Jis spėjo viską – ir kirpti, ir plepėti su manimi, ir peržvelgti mados tendencijas žurnale, ir telefonu pasikalbėti, o rezultatas vis tiek TOBULAS. Maniau, žmogus turi visą save sutelkti darbui, tačiau žiūrint į Ridą atrodė, jog plaukų kirpimas – tas pats kaip susitepti sumuštinį. Talentingam meistrui niekas netrukdo – šventa teisybė…
O jis dar ir beprotiškai atsidavęs savo salonui: Yury salono ženkliukas vs. Rido tatuiruotė! Super!

yury

Kalboms nukrypus makiažo tema, prisiminiau, jog Ridas vestuvėms ruošė jaunuosius Jampolskius ir paklausiau, ar vyrams taip pat reikalingas makiažas? (prisiekiu, tai man buvo tikra naujiena!!!)

Ridas: Bet kokiu atveju, nesvarbu, vestuvės ar ne – vaikinai lygiai kaip ir merginos turi save prižiūrėti. Juk yra daugybė vyriškos kosmetikos linijų, kalbant ne apie makiažą, o apie natūralią kosmetiką, skirtą vyrams. Yra netgi toks dalykas, kaip vyriška „egipto žemė“, su kuria galima pabrėžti savo pliusus ir paslėpti minusus. O vyriškas makiažas per vestuves būtinas! (Kodėl?) Nes paakiai pas vyrus dažniausiai būna pajuodę, jie neišsimiega, jaudinasi… (juokiasi) Barzdos kontūrą visuomet reikia paslėpti, nes nuo skutimosi būna likę paraudimai, todėl būtina padengti makiažo pagrindu.

Dar kurį laiką bandžiau įsivaizduoti, kaip vyrui „daromas“ makiažas, tačiau grįžusi iš fantazijų ir pamačiusi ant grindų savo „ombre“ stiliaus galiukus, paklausiau Rido, ar „ombre“ dažymas vis dar madingas. Ridas atsakė iškart:

Ridas: Ombre jau išėjo iš mados! Dabar atėjo nauja mada – saulės blyksnis arba angeliška šviesa!

Jau bandei?

Ridas: Ne, dar nebandžiau. Reikia rasti kažkokį labai ryškų žmogų.

Taigi, jei esate drąsios, neformalaus stiliaus merginos – kreipkitės į Ridą dėl angeliškos šviesos dažymo – jis tikrai sutiks!

Šnekos buvo tiek daug, jog pasijutau ne tik sėdinti kirpėjo kėdėje, bet dar ir atpalaiduojančioje terapijoje. Viskas viename – stiliaus patarimai, kaip, pagal mano veido formą nešioti plaukus; plaukų priežiūros patarimai, kaip tausoti plaukų galiukus (ypač šaltuoju sezonu); kokias priemones geriausia naudoti; kaip sukti plaukus; paaiškinimai, kodėl daugiau pakirpta čia ir mažiau čia; po kiek laiko vėl ateiti… Viską sužinojau iš Rido ir esu ne tik labai patenkinta kirpimu, bet dar ir „aptūpinėta“, išklausyta, pagirta, informuota – vaikinas tikrai ne tik atlieka savo darbą, bet dar ir „palaiko kompaniją“ visą salone praleistą laiką. Kyla abejonių dėl kainos? Patikėkite, jos VISIŠKAI nesikandžioja!

Šiandien prisižadėjau sau, jog daugiau niekam neleisiu liesti savo plaukų – tik Ridui Štūrui! Rekomenduoju ne tik aš, bet ir mano atsigavę plaukai!

IMG_20130918_132231

REKOMENDUOJU!!!

No bad hair days anymore!

Mane rasti galite FACEBOOK, INSTAGRAM, arba blog’o Facebook paskyrose.
Ačiū, kad skaitote!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *