BC Brazilnut Oil from SCHWARZKOPF Professional

Kiek daugiau nei prieš mėnesį pradėjau naudoti naujus, Lietuvoje tik šiais metais atsiradusius “Brazilnut Oil“ linijos produktus iš Schwarzkopf Professional. Plaukų priežiūros produktų per metus išbandau daugiau nei paprastai išbandoma, todėl pakankamai greitai nusprendžiu, kurios priemonės liks mano naudojamų produktų sąraše, o kurias galiu išbraukti vos po savaitės naudojimo. Su Schwarzkopf Professional mano plaukai „susipažino“ pirmąjį kartą ir šioje draugystėje buvo daug išbandymų, kuriuos įveikus, šampūnas ir kondicionierius užsitarnavo ilgalaikę vietą vonios kambario lentynoje!

Susimąsčiau, kodėl niekada anksčiau nesutelkiau dėmesio ties šiais plaukų priežiūros gamintojais? Brazilnut Oil – kaip galima suprasti iš angliško pavadinimo – braziliškų riešutų aliejaus prisotinta linija. Ji pasižymi itin kvapniais produktais, kurie apsaugo plaukus nuo karštų prietaisų (tiesintuvai, sukimo žnyplės ir džiovintuvai), suteikia neišpasakyto spindesio plaukams, kuomet kiekvienas plaukelis atrodo sveikut sveikutėlis, taip pat užtikrina švelnumą, drėgnumą bei lengvą iššukavimą. Visa tai patyriau jau po pirmojo plovimo – kvapas buvo toks rafinuotas, lyg odą tepčiau šviežiai spaustu riešutų aliejumi, kuris jungiasi su vanilės, kedro, gintaro natomis. Plaukai, praturtinti šio kvapo, išliko tokie iki kito ryto! Jų glotnumui ir lengvam iššukavimui neprilygo nei vienas kitas mano naudotas šampūnas. Tikrai.

Tačiau turint tokius tiesius ir paslankius plaukus kaip mano, po savaitės naudojimo, supratau, jog aliejiniu pagrindu kurtos priežiūros priemonės – ne kasdieniam naudojimui. Naudojant priemonę taip dažnai, plaukas tapo riebokas, vakare jie jau styrodavo lyg neplauti keletą dienų. Net ir norint kasdien turėti švelnius, blizgius bei lengvai šukuojamus plaukus, teko keisti Brazilnut Oil linijos naudojimo rutiną. Į ją įpyniau seniau naudotą stiprinantį šampūną, o Schwarzkopf Professional priemones naudojau dukart per savaitę. Plaukai ir vėl pradėjo įsisavinti aliejaus teikiamas teigiamas savybes. Pradėjus eksperimentuoti, pabandžiau šampūną ir kondicionierių naudoti tada, kai iš vakaro plaukai būdavo supurkšti laku ir praradę natūralų blizgesį, sveiką išvaizdą. Aliejaus terapija iš pačio ryto juos puikiai atgaivindavo ir plaukai nebeatrodydavo „kaip po vakarėlio“. Kitas atvejis, kuomet šių priemonių nekeisčiau į jokias kitas – norint pasidaryti natūralias bangas. Kadangi po Brazilnut Oil šampūno ir kondicionieriaus plaukai tampa itin slidūs, sukant lengvas bangas, jos atrodo natūraliai, šiek tiek netvarkingai ir pabuvus kurį laiką, sunku pasakyti, jog garbanos buvo padarytos prietaisu.

Kalbant konkrečiai apie priemonių struktūrą – šampūnas nuostabios tekstūros, aliejingas, mažai putoja, tačiau aš antrą kartą galvos netrenku papildomu kiekiu šampūno. Kadangi jo sudėtis aliejinė, naudoti reikia atsargiai, kad plaukai neatrodytų ne blizgūs, o riebaluoti vos išsiplovus. Kondicionierius – naujo dizaino, užpurškiamas ant nusausintų plaukų ir nenuplaunamas. Skeptiškai žiūrėdavau į nenuplaunamas priemones, tačiau dabar išsipurškusi priemone plaukus, suvynioju juos į rankšluostį dar keliasdešimčiai minučių ir kondicionierius puikiai pasiskirsto po visus plaukus. Tik yra vienas nepatogumas – priemonė purškia pakankamai didelį kiekį skysčio, labai siaura ir stipria čiurkšle, tad konkreti plaukų vieta gauna per didelę „dozę“… Pirmą kartą plaukai gavo priemonės tik tam tikrose vietose, tačiau antrą kartą naudodama, pripurškiau kondicionieriaus į delną ir tuomet ištryniau plaukus. Nėra padėties be išeities!

Rekomenduoju merginoms, kurios turi problemų su plaukų nepaklusnumu, didele apimtimi, norinčioms kuo tiesesnių plaukų, vertinančioms plaukų kvapą (šių priemonių kvapas yra vienas prabangiausių, kuriuos bandžiau), norinčioms sveikų, blizgių plaukų, bei kovončioms su vėlimusi. Įsigyti Schwarzkopf Professional „BC Brazilnut Oil“ priemones galite partnerių salonuose bei specializuotose plaukų priežiūros priemonių parduotuvėse.

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *