Black PARTY outfit

Dar tik antroji žiemos diena, o didžioji dalis pasaulio jau gyvena Kalėdų laukimu! Šventinės dainos prekybos centruose, daugybė lempučių mieste, tylūs šnabždesiai apie dovanas ir toks pat tylus jų ieškojimas – tai tikrai pats jaukiausias metas metuose. Kartu su dovanų paieška ateina laikas ir garderobo ruošimui vakarienėms bei vakarėliams.

Dažnai prireikia universalaus drabužio, kuris tiktų tiek kukliam susitikimui su šeima, tiek vėlesniam pasimatymui su vaikinu arba šėlionėms su draugais. Šis juodos MAX&Co. suknelės ir tokio pat audinio marškinių komplektas idealiai tinka tokioje situacijoje.

blaaac-001

Ne per daug iššaukiantis, subtilus bei elegantiškas įvaizdis popietei su tėvais ar uošviais namuose tikrai nesukels šnabždesių, jog persistengėte ar parodėte per daug. Marškinukai automatiškai sukuria sofistikuotą aurą aplink moterį, pabrėžia jos rafinuotumą bei išmintį (man klasikiniai marškiniai visuomet asocijuojasi su protu). Juoda suknele, kuri nedengia kelių, puikiai atskleidžia moterškumą ar netgi mergaitiškumą, o juodi bateliai tiesiog užbaigia visą derinį, nepalikdami vietos klaustukams. Papuošalo reikalingas tam, kad juoda spalva nenuteiktų per daug niūriai, o ir akcento labai norisi… Tačiau galima jį pakeisti ne tokiu masyviu ar ne tokiu blizgiu.

blacke-001

blacki-001-copy

untitled-001

blacki-001

 

Tačiau pavakarieniavus su šeima ir susitikus su draugais neformalioje aplinkoje, tikrai galite sau leisti stambų, žėrintį vėrinį, kuris aprangą iškart pakeičia į vakarinę. Derinys universalus dar ir tuo, jog užsinorėjus šiek tiek atvirumo, marškinukus galite nusirengti ir pasilikti tik suknelę be rankovių bei papuošalą. Pirmasis mano šventinis derinys papildytas sidabro spalva, kuri po raudonos ir žalios yra viena populiariausių „kalėdinių“ spalvų. Tad rinktis galima sidabrinę delininukę ar tiesiog piniginę, kaip aksesuarą panaudoti telefono dangtelį.

black-001

jh-001

Šventėms siūlyčiau rinktis tamsias, gilias spalvas, kurių papildymui galite pasirinkti sidabrines ar auksines detales – papuošalus, rankinę, akinius, galbūt net batelius. Arba pasirinkti vieną rūbą, kuris ir būtų sidabrinės ar auksinės spalvos, žėrinčio audinio, puoštas blizgučiais ir panašiai, pavyzdžiui, sidabrinis sijonas, blizgi palaidinė su įmegztais aukso spalvos siūlais, suknelė su sidabrinėmis detalėmis… Galbūt nemėgstate blizgesio, tačiau Kalėdos – ne kuklumui demonstruoti!

blackc-001

Suknelė MAX&Co. | marškiniai  MAX&Co. | bateliai La Conte | kaklo papuošalas  MAX&Co. | apyrankė Pandora | piniginė  MAX&Co. | akiniai Marc Jacobs | telefono dangtelis Chiara Ferragni collection

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

3 Comments

  1. Atgalinis pranešimas: Lady like CHRISTMAS | MARTINA
    1. Būtent ši suknelė – praėjusios žiemos Max&Co. kolekcijos modelis :) Po kiekvienu deriniu stengiuosi parašyti, kur galite rasti tokius pat drabužius – sekite tinklaraštį ir jūs atrodysite kaip princesė!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *