Blush PINK ft. grey

Be skėčio per lietų parbėgau į viešbutį ir nekantraudama skubu džiuginti save ir skaitytojus nauju įrašu! Jeigu ten, kur jūs esate lija taip pat, kaip ir pas mane, įrašas praskaidrins ir sušildys vakarą, o galbūt suteiks inspiracijų sukurti vasarą savo spintoje.

Rašant apie šį derinį man galvoje sukasi dvi mintys: kaip paneigti rožinės spalvostuštumą“ ir kaip įrodyti, jog ruduo – ne vien tamsios spalvos.

Nuo neatmenamų laikų rožinė buvo siejama su „fyfomis„, šiais laikais vadinamomis „tuštutėmis„, su blondinėmis barbėmis, mėgstančiomis perspausti dėl savo išvaizdos. Kiti tai sieja su vaikiškumu – rožinė yra populiariausia spalva tarp mažų mergaičių, tokios spalvos yra saldi vata ir daugelis mergaitiškų dalykų – karūnos, pagalvės, segtukai ir panašiai. Tačiau man ši spalva jau senokai atsiribojo nuo įvairiausių stereotipų ir dabar ją vilkėti galima nuo galvos iki kojų ir nesijausti „tuštute„. Šviesiai rožinė (ang. blush pink) – neįkiri, akiai miela spalva, kuri sušvelnina net griežčiausią išvaizdą. Šiam deriniui pasirinkau vieną iš savo (vis dar sudaromų) MUST-HAVE sąrašo dalykų – sarafaną iš naujos MAX&Co. rudens kolekcijos. Dar labiau sušvelninau įvaizdį baltu kašmyro „golfu„.

pink6-001

pink3-001

pink5-001
paltas MAX&Co. | sarafanas MAX&Co. | golfas MAX&Co. | bateliai ZARA | rankinė MAX&Co. | akiniai HUGO BOSS

Kad ruduo būtų šiltas – būtinas paltas. Jau prieš kelis sezonus klasika imtas vadinti oversized paltas su mohera – pats geriausias pasirinkimas! Italijoje kiekviena moteris savo spintoje turi bent po kelias spalvas tokio pat modelio puspalčių. Aš šiam rudeniui renkuosi pilką spalvą – tinkančią prie bet ko, derančią su viskuo. O šį derinį pilka spalva papildo tobulai – rožinę su pilka derinu jau kurį laiką ir, tiesą pasakius, beveik visuomet RUDENĮ arba žiemą! Nesvarbu koks rūbas, jei jis pilkas, man jis visuomet primins jaukumą, minkštumą ir švelnumą, kaip ir šie du metų laikai.

Tikiuosi, įrodžiau, jog rožinę spalvą renkasi ne vien tuščios barbės, bet ir rudenį dievinančios merginos, kurios neįsivaizduoja šaltojo sezono be šviesių spalvų!

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *