Bordeaux in the garden

Visą gyvenimą aiškinau visiems – aš visiškai ne gamtos žmogus. Augau „ant betono“, daugiabutyje, todėl maniau, jog mano vieta – mieste, tarp automobilių išmetamųjų dujų, kamščiuose, kaukšint plytelėmis klotais šaligatviais, braunantis pro minias gatvėse ir vakarieniaujant lauko kavinėse. Ir daugeliui puikiai tai įkaliau į atmintį, draugai galvoja, kad gamtoje aš neištverčiau ilgiau, nei savaitę… Turbūt jie galvoja, kad man labai trūktų mados teikiamo pasitenkinimo ir stilingų drabužių…

O man miesto jau darosi per daug – džiaugiuosi visomis jo teikiamomis galimybėmis „išeiti pasižmonėti“, pramogauti taip, kaip negalėčiau vienkiemyje, užsisakyti maisto į namus, naudotis pirkinių terapija vos pajutusi blogos nuotaikos gręsmę. Tačiau vis dažniau pritrūksta ryšio su gamta. Galbūt netgi labiau su savimi būnant ramybėje, kurią suteikia gamta… Norisi pabėgti į miško tankmę, sėdėti ant lieptelio prie nuošaliaus upeliuko ir stebėti aplinką – kiek kitokią, nei esu pratusi.

Ir kas gi pasakė, kad gamtoje, mada turi būti „paprasta“ ir kasdienė? Gėlėta TWINSET suknelė suteikia romantikos buvimui gamtoje. Intenstyvi spalva, kontrastingos spalvos gėlių raštas, nėriniai ir raukiniai man primena GUCCI sodo magiją BLOOM aromato kampanijos fotosesijoje… Ir aš labai norėčiau tokio itališko sodo, kuriame su šia suknele kvėpuočiau inspiruojančiu oru! Dramatiškas suknelės ilgis ir naktinio rūbo siluetas sukuria neaprašomos romantikos jausmą – mane ši suknelė įkvėpė ir nukėlė į gamtos apsupty bent trumpam!

Pasirodo, tereikia gėlėto audinio ir jūs bent dalele savęs atitrūkstate nuo miesto, pasineriate į gamtos teikiamą ramybę, romantiką ir tyrinėjimą!

Suknelė Twinset • delninukė Twinset • batai Dune London

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *