Christmas gifts’ guide

Likus vos 10čiai dienų iki pačios laukiamiausios visų žmonių šventės KALĖDŲ, kišu špargalkę tiems, kurie dar nežino, ką pirkti, kur įsigyti, kur ieškoti idėjų, kiek išleisti ir t.t. Šis sąrašas ir individualus, ir globalus, nes tai tikrai universalios, stilingos bei reikalingos  – žinoma, tai labiau tinka merginoms, bet kai kurie variantai gali tikti ir vaikinams (pakeitus konkretų siūlomą daiktą į vyrišką).

 

1. KNYGA

Knyga yra viena populiariausių dovanų, kuri gali būti tiek informatyvi, tiek edukacinė, tiek glostanti širdį… Juk tiek daug žanrų! Tačiau jei norite universalios knygos, tinkančios bet kuriai merginai, siūlau dovanoti neseniai išleistą mano mėgstamiausios stilistės Agnės Gilytės-Akromės knygą „Spintologija“. P.s.: manęs ši dovana jau laukia … Nekantrauju susitvarkyti spintą!

Spintologija 51,62lt

Kaina: 51,62Lt
Kur įsigyti: visuose Lietuvos knygynuose bei www.agnegilyte.lt/knyga

2. KAKLO PAPUOŠALAS

Papuošalai, žinoma, labiausiai merginas džiuginantis dalykas. Tačiau ne visada galima rasti išskirtinių aksesuarų, kuriais prekiauja daugelis papuošalų parduotuvių. Šįkart siūlau Lietuvoje kuriančios dizainerės Tomos unikalius kaklo papuošalus, apie jos dizaino ypatybes jau rašiau čia. Rinktis galite iš jau pagamintų rankų darbo aksesuarų taip pat turite galimybę užsisakyti pageidaujamų spalvų bei dizaino papuošalų!

Toma accessories 160Lt (1)

Kaina: 160Lt
Kur įsigyti: www.tomaaccessories.lt, dėl individualių užsakymų rašyti info@tomaaccessories.lt

3. DŽEMPERIS

Atrodo, kas čia per dovana? Džemperis. Juk galima nusipirkti bet kada ir bet kurioje parduotuvėje. Bet aš tikrai norėčiau išvyniojusi dovanėlę rasti būtent vieną džemperį – Wear Mad by Yuly su mikimauzo printu! Manau, kad daugelis šia žaisminga, minkšta ir jaukia dovana tikrai džiaugtųsi, o jei ir nereikia tokio dalyko, pasižvalgykite pas dizainerę Juliją puslapyje – ten tikrai rasite daug gėrio ir idėjų!

wear mad by yuly 230Lt

Kaina: ~230Lt
Kur įsigyti: daugelyje Lietuvos „butikų“ bei www.madbyjuly.com/lt

4. BILIETAI Į TEATRĄ, KINĄ, RENGINĮ.

Jeigu nežinote, kokį spektaklį ar filmą jūsų artimasis norėtų pamatyti, įteikite jam dovanų čekį. Renginiai dažniausiai būna ganėtinai brangūs, tačiau jeigu „metatės“ su draugais ar šeima – potyris gyvame koncerte yra viena geriausių gyvenimo akimirkų!

5. PANDORA APYRANKĖ

Asmeniškai man tai viena intymiausių (jei taip galima pasakyti) bei romantiškiausių dovanų – padovanojus apyrankę su vienu karoliuku, kita proga galima padovanoti dar vieną, ir dar vieną… Taip sukuriant savo individualią apyrankę bei istoriją, pažymint svarbiausias akimirkas. Kitas dalykas – padovanojus apyrankę paskui nereikia sukti galvos, ką dovanoti, karoliukas visada džiugins! Kodėl renkuosi PANDORA? Nes tai nėra pats brangiausias, tačiau vienas moteriškiausių prekių ženklų.

Pandora

Kaina: priklauso nuo karoliuko bei apyrankės (nuo 60Lt iki 3000Lt)
Kur įsigyti: didžiuosiuose prekybos centruose, ieškant PANDORA parduotuvės

6. DIRŽAS

Skamba keistai, nes diržo niekada nesu nei gavusi, nei kam nors dovanojau (tik parvežiau lauktuvių…), tačiau žiūrint apie kokį diržą kalbame. Pastaruoju metu itin populiarus tapo lietuviškas ženklas „Oh.skin“, kuris sukūrė neįtikėtinai išskirtinį diržų dizainą, sunku net nupasakoti – reikia pamatyti. Tai 3 diržo nešiojimo būdai viename dirže, nors ne… Tai netgi ne diržas, tai tiesiog būtinas aprangos aksesuaras!

Oh.skin

Kaina: ~300Lt
Kur įsigyti: Closte Clothes bei www.ohskin.lt

7. ŽURNALO PRENUMERATA

Ką čia ir pridurti, kiekvienas tikrai žino, ką skaito, kuo domisi ir ką mėgsta jų draugai, tad specifinio hobio žurnalas visiems metams tiesiai į namus – ne tik dėmesį parodanti bet ir praktiška dovana, kuri turėtų patikti tiek vyrams, tiek moterims. Tik klausimas – ar tikrai gerai pažįstate žmogų!

8. PIRŠTINĖS

Tikrai visos ir visi esame gavę dovanų pirštines, bet turbūt ne visi esame gavę stilingas ir labai trokštamas pirštines! Jau ne vieną žiemą mano svajonių pirštinės – talentingos Lietuvos dizainerės Kristinos Kruopienytės kūrinys! Jos beprotiškai mielos bei unikalios, kiekvienai merginai, manau, reikia tokios įvaizdį akcentuojančios bei šildančios detalės.

KK 180Lt

Kaina: 180Lt
Kur įsigyti: Lietuvos „butikuose“ bei www.kristinakruopienyte.com

9. ODINĖ KUPRINĖ

Į madą su dideliu pagreičiu grįžo kuprinės, kurių taip kratėsi visos merginos. Nekalbu apie mokyklines su barbėmis ar milijonu kišenėlių, kalbu apie visiškai minimalistinę, galbūt netgi konkrečiai baltos spalvos odinę kuprinę, tokią be pribombasų, paprastut paprastutėlę, kurią galima labai elegantiškai panaudoti net ir vietoj rankinės. (Man „susidovanotų“ ir Ievos Daugirdaitės kurtą kuprinė…)

accessorize 200Lt

Kaina: ~150-200Lt
Kur įsigyti: būtent šią parduotuvėje Accessorize

10. DIDELIS GOBTUVAS

Šioms Kalėdoms man norisi visiems dovanoti bei gauti kažką tokio unikalaus ir geriausia – kurto Lietuvoje, nes mūsų šalyje kuria tikrai talentingi bei lakią fantaziją turintys dizaineriai, tad ir gobtuvo norėčiau ne bet kokio, o kurto super savotišką stilių turinčios kompanijos Happeak! Ir tai ne šiaip tradicinis „kapišonas“, bet šalikas+milžiniškas gobtuvas, kurį galima nešioti keliais būdais, keliomis spalvomis ir t.t….

happeak ok

Kaina172,64 Lt
Kur įsigyti: Happeak parduotuvėje PC Europa bei www.happeak.lt

Štai toks mano individualus, tačiau pritaikomas daugeliui, dovanų sąrašėlis, kuris, tikiuosi, pabėrė keletą idėjų. Tegul šventės jums atneša išskirtinių akimirkų bei dovanų!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter