Comfy with ECCO

Ar dažnai ieškote patogių batų? Visuomet galvodavau, jog namie turiu pilną lentyną kasdienių batų ir rinkdamasi naujus batelius, renkuosi kuo įdomesnius, kurie dažniausiai nebūna itin patogūs. Rezultate – daugybė nepatogių dailių batų, su kuriais galiu nuvažiuoti į renginį ar šventę ir grįžusi namo slepiu juos, kad neprisiminčiau, kaip tąkart skaudėjo pėdas. Taigi, kovoje patogūs batai prieš gražius batus visada nugali gražieji. Žinau, jog sakoma, grožis reikalauja aukų, tačiau dirbant mano darbą, kai visą dieną praleidžiu ant kojų, patogumas – P R I V A L O M A S. Ir labai dažnai šis žodis su išskirtinumu ir grožiu prasilenkia…

Bet ar tikrai neįmanoma rasti patogių ir stilingų batų? Ir pageidautina, kad tai būtų ta pati pora! Išduosiu, kur galima rasti abu reikalavimus atitinkančią avalynę – ECCO parduotuvėje! Ši avalynė labai pamėgta mano vaikino, tačiau man ji niekuomet neatrodė verta vietos mano batų lentynoje. Kaip visada, pavasariui norisi kažko išskirtinio, įdomaus, stilingo, spalvingo… Galų gale atėjo metas, kai nenoriu nieko itin elegantiško, visiškai nieko ypatingo, tiesiog patogių batų. ECCO pardutouvėje – visi batai sukurti kasdienai, patogumui ir kojų lengvumui. Be to, daugelį labai paprasta derinti su bet kuriais drabužiais!

Negalėjau atsispirti šiems pilkiems zomšos bateliams, kurie suteikia jausmą, lyg vaikščiotum ant kiliminės dangos, kad ir kur eitum. Turiu pripažinti, kad patogesnių pavasarinių batų neturėjau turbūt nuo pradinių klasių, kai batelius dar pirkdavo tėvai. Jie puikiai dera prie neįpareigojančio laisvalaikio garderobo, plonų lietpalčių, striukių, džinsų bei sijonų. Tikrai dar ne kartą pamatysite mano nuotraukas su šiais lengvais ir patogiais ECCO batais!

Lietpaltis MAX&Co. | džemperis MAX&Co. | džinsai ZARA | batai ECCO | akiniai ALDO | laikrodis Marc Jacobs

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

2 Comments

    1. Turbūt pagrindinė priežastis – laiko stoka, tačiau jeigu yra skaitytojų poreikis – būtinai parašysiu! Ačiū už nuomonę!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *