Cozy afternoon

Kokia yra jūsų mėgstamiausia spalva? Maniškė – balta, tačiau jau nuo senų laikų visi pažįstami yra įsitikinę, jog labiausiai mėgstu rožinę. Daugybė detalių namie ir garderobe sudaro klaidingą įvaizdį, tačiau neneigiu – man tai pati mieliausia ir jaukiausia spalva. O suderinta su mano mėgstamiausia balta – ji atsiskleidžia visu grožiu.

cozy-001-copy-2

Šis derinys, kad ir kaip keistai skambėtų, buvo įkvėptas britiškojo ELLE spalio mėnesio viršelio su Lily James. Ne stiliumi, o spalvomis! Kreminė, rožinė ir camel spalvos yra toks derinys, apie kurį niekada nebuvau pagalvojusi! Tačiau rezultatas – nenuobodus, jaukus ir mergaitiškas įvaizdis, kurį susikurti galite užsukę į MAX&Co. parduotuvę, pilną pačių gražiausių ir šviesiausių spalvų. Tai vienas geriausių savaitgalio derinių, kuriuo pasipuošusi ryte galite nubėgti iki vietinės kepyklėlės ką tik iškeptų kroisantų, naujai išleisto mados žurnalo ir kavos, kuriuos „suvartotumėte“ jaukioje kavinukėje. Moheros megztinis ir trumpas sijonas suteiks neįpareigojantį laisvalaikio pojūtį, pūkinė striukėšilumos, o batai virš kelių užbaigs įvaizdį stilingai.

cozy-001

cozy-001-copy-4

Žiemą vienas svarbiausių aksesuarų, be kurio neįsivaizduočiau šaltojo sezono – kepurė. Skrybeles laikau rudens galvos apdangalu, nes tuomet dar nešala ausys ir gali tiesiog pasipuošti, be praktinio jų panaudojimo. O temperatūrai nukritus iki minuso, norisi ausis paslėpti po šiltu apdangalu, tad visuomet renkuosi megztas vilnones arba kailines kepures. Žinau, jog daugelis merginų mano, kad joms kepurės netinka, tačiau kartais tai galima sutvarkyti pritaikius skirtingas šukuosenas – susipinti dvi kasas, susirišti „arklio uodega“ ant šono, palikti paleistus plaukus, o kartais galima pritaikyti akinius ir taip pataisyti situaciją. Tačiau visų svarbiausia – pasirinkti prie jūsų veido ir galvos formos tinkamos spalvos, modelio ir mezgimo kepures.

cozy-001-copy-3

cozy-001-copy-5

Striukė MAX&Co. | megztinis MAX&Co. | sijonas MAX&Co. | kepurė MAX&Co. | batai Tamaris | akiniai Fendi

Nuotraukos Justinos Baubienės

 

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *