Deichmann bloggers’ party

Atrodydavo, jog Lietuvoje mados tinklaraštininkių gretos pakankamai retos, joms skiriama tikrai mažai renginių bei dėmesio – kiekviena rašanti tai darydavo dėl savęs ir kelių šimtų savo skaitytojų, tačiau Deichmann kasmet organizuoja „susibėgimus“ visoms, ne tik susipažinti, bet ir pasidalinti savo istorijomis.IMG_6462

Šiais metais vakarėlio tema – inspiration, būtent dėl to buvo labai smagu klausytis Deimantės, Spintos Guru autorės sėkmingos 8 metų istorijos apie tai, kodėl, kaip ir kokiais principais vadovaudamasi ji sukūrė vieną populiariausių mados tinklaraščių Lietuvoje. Istorija atrodė paprasta, tačiau paprastumas dažniausiai ir įkvepia eiti į priekį su savo idėja. Tarp svečių buvo ir stilistu dirbantis Artūras, kuris taip pat paskatino nemiegoti ir nenuleisti rankų.

SBDE_63

SBDE_90

IMG_6491

SBDE_157

 

Po mažo derinukų konkurso bei kelių šampano taurių, visos užsiėmė mados tinklaraštininkėms būdingiausia veikla – fotosesijomis. Vakaras buvo kupinas šypsenų ir naujų pažinčių, todėl dėkoju Deichmann‘ui už kvietimą, už tikėjimą tinklaraštininkių ateitimi, už dovanas bei įkvėpimą!

SBDE_184

 

Nuotraukos Ūlos ir organizatorių.

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *