ECCO COOL 2.0 white love

Aš ir sportas – niekada nebuvome geri draugai. Nei sportinis stilius, nei sportiškas gyvenimo būdas nebuvo mano stilius ar veikla. Tačiau man, kaip ir kiekvienai moteriai, avalynė – viena iš didžiausių silpnybių, todėl estetiški sportiniai batai (ypač balti) neabejotinai užima garbingą vietą mano batų spintoje.

Šiais laikais stilių mišrainė – privaloma kiekvienai madingai moteriai. Būtent dėl šios priežasties, sportinius batus „maišau“ tik su džinsais arba laisvalaikio sijonais. Naujausius ECCO COOL 2.0 baltus sportinius batus pavasariui idealiausia derinti su lietpalčiu, kuris mano atveju, dera ir spalviškai. Kodėl su lietpalčiu? Nes šie odiniai batai nepraleidžia vandens, tad puikiai tiks net lietingą dieną!

Apie patogumą kalbėti net nereikia, nes visi ECCO kurti batai – puikiai tinka tiek kelionėms, tiek kasdieniam stovėjimui ant kojų. GORE-TEX® SURROUND technologija garantuoja, kad pėda galės kvėpuoti iš visų pusių, todėl komfortas su šiais stilingais, daniško dizaino sportbačiais, užtikrinas! Sukurti jie itin moteriškam nešiojimui: patrauklūs, subtilūs ir minimalistiški – tobulai tinka drąsioms merginoms, kurios juos noriai derins su puošnesnėmis suknelėmis, taip pat ir santūresnėms, kurios juos rinksis prie laisvalaikio aprangos.

Nekantrauju sulaukti artimiausios kelionės ir „įsimesti“ juos į lagaminą! Manau, balti sportiniai batai yra vienas geriausių kompanjonų, nes jis sujungia du svarbiausius dalykus – patogumą ir lengvą suderinamumą, kurie kelionėse gelbsti bei taupo laiką! Savo spalvą ir dydį išsirinkti galite bet kurioje ECCO parduotuvėje!

Lietpaltis ONLY | palaidinė Tom Tailor | džinsai Lidl | skarelė Weekend MaxMara | rankinė Fruze | sportbačiai Ecco Cool 2.0

Nuotr. Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *