Feather weather

Niekada savęs nelaikiau tendencijų besivaikančia mergina, visuomet apeliuoju į savitą stilių ir jo pritaikymą šiuolaikinėje madoje. Kiekvienam savo propaguojamą stilių apibūdinti sekasi skirtingai, pavyzdžiui, aš – nerasčiau tinkamo žodžio, tačiau kaskart susitikusi mados renginiuose su pažįstamais išgirstu: „tavo stilius – moteriškas„. Ką reiškia moteriškas? Juk kiekviena moteris savo moteriškumą supranta savaip ir savaip jį perteikia… Nesupraskite klaidingai, man šis „apibūdinimas“ ir tinka, ir patinka, tiesiog tai nėra konkretus stilius.

Taigi, nerasdama tinkamo „pavadinimo“ savo garderobui, rengiuosi viską, kas man patinka ir išlaiko vientisumą. Tačiau… Kartais imu ir rizikuoju – sumaišau kelias tendencijas viename įvaizdyje ir štai kas gaunasi! Zomša, plunksnos, suvarstomi grubūs batai, atlasinė kuprinė ir kailinis pakabukas, pridėkime vieną tendencingiausių spalvų „Marina“ – susiplaka puikus vėstančio oro kokteilis! Puošni ir pretenzingo audinio  TWINSET suknelė tampa kiek kasdieniškesne pastelkus labai paprastą priemonę – kareiviško tipo suvarstomus aulinukus, kurie klasiškai apgaubia blauzdas. To paties prekinio ženklo ilga palaidinukė, kurios apačią puošia vėjyje besiplaikstančios plunksnos, įvaizdžiui suteikia žaismingumo ir sušvelnina avalynės grubumą.

Dažnai derinant skirtingų stilių detales, jos papildo viena kitą ir pavyksta išvengti „mišrainės“, tačiau viskame reiktų jausti subtilumą, ribas ir neapkrauti savęs detalėmis. Plunksnos viena prabangiausių ir, mano nuomone, ilgaamžiškiausių akcentų, pradedant juodomis stambiomis plunksnomis su žalsvu atspalviu baigiant smulkiomis plunksnelėmis glamūriniam įvaizdžiui sukurti. Artėjant švenčių laikotarpiui – medžiokite plunksneles ir nebereiks kasmetinių blizgučių!

Suknelė Twinset • palaidinukė Twinset • kuprinė Twinset • pakabukas Twinset • aulinukai Twinset

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

2 Comments

  1. Atgalinis pranešimas: MARTINA
  2. Atgalinis pranešimas: Hello, NUDE tones | MARTINA

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *