Festival looks: GRANATOS LIVE

Kurti outfit’us renginiams, gatvei ir asmininėms šventėms viena, tačiau kurti derinuką, kuris „grotų“ festivaliuose – visai kas kita! Nors pati esu dalyvavusi ne viename Lietuvoje vykstančiame muzikos festivalyje, drabužius visada rinkdavausi labai atsakingai. Šįkart paprašyta sukurti festivaliui GRANATOS LIVE keletą outfit’ų šiek tiek suklusau – juk norisi atrodo ir stilingai, ir jaustis gerai, o ką jau kalbėti apie orą… Štai ką išgalvojau:

Derinys1Mergaitiškas festivalio derinys, tinkantis bet kuriai karštai vasaros dienai – laisva ir plona medvilninė palaidinukė su dryželiais, plono džinso sijonas su sagomis (nes tradiciniai džinsiniai sijonai jau atgyveno savo erą), zomšinės espadrilės derančios prie kutais puoštos rankinės, kurią permetus per petį festivalio minioje tikrai nepamesite, bei akcentu tampatys raudonų rėmelių akiniai nuo saulės (nes akcentas PRIVALO būti net ir festivaliuose). Derinys puikiai tinka stiliagoms, kurios madingos nori atrodyti net ir šokinėdamos pagal mėgstamą dainą vidury laukų. Jame puikiai dera keletas svarbių tendencijų: dryžiai, džinsas, kutai bei espadrilės.

Derinys2Laisvos sielos festivalio derinys, mėgstančioms jaustis patogiai ir nekompleksuojančioms be liemenėlių. Juk vasara – laisvė papūgoms! Turiu lengvos formos maniją baltoms palaidinėms, tad siūlau į festivalį įsimesti bent keletą skirtingų laisvalaikio plaiadinukių (būtinai BALTŲ), kad galėtumėte nekeisdamos viso derinio kaskart būti švarios. Šio derinio palaidinukės petnešėlės apsivija kaklą, todėl nugara lieka apnuoginta (patariu nesegėti liemenėlės, klaiku, kai iš po tokios laisvos palaidinukės išlenda nėriniuotos petnešėlės), plačios kelnės, kurios plevėsuoja vėjyje padės nesukaisti saulėje ir lygiai taip pat suteiks laisvės pojūtį, grubios basutės leis jaustis patogiai, o kuprinė – neleis pamesti svarbiausių daiktų. Svarbiausia festivaliuose – jaustis patogiai, o suderinus tai su stilingai drabužiais tapsite tikra žvaigžde!

Straipsnį su kitais mano mylimų draugių tinklaraštininkių deriniais rasite čia: http://stilius.lrytas.lt/mano-stilius/mados-tinklarastininkes-rekomenduoja-deriniai-festivaliui.htm

PRIMENU, jog GRANATOS LIVE yra vienas iš geriausių Lietuvoje organizuojamų muzikos festivalių, kuris vyks liepos 31-rugpjūčio 2 dienomis Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, daugiau informacijos apie nerealias atvykstančias grupes bei kur įsigyti bilietus rasite čia: www.granatos.lt

Susitiksime GRANATOSE!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *