Floral Eighties

Ar esate kada nors norėję grįžti į kurį nors laikotarpį, ne tik dėl kitokių papročių, bet ir dėl mados? Mane pažįstantys puikiai žino, jog dievinu renesansą, baroką ir šeštąjį dešimtmetį, tačiau mano labiau pašėlusi pusė labai mėgsta 80-ųjų muziką ir atsipalaidavimą stiliuje – šukuosenos, makiažas, spalvos – visa tai slypi kažkur manyje ir retkarčiais norisi „išleisti“ į pasaulį tą sukauptą energiją.

Mada besidomintys žmonės puikiai žino, jog tendencijos kartojasi maždaug kas 15 metų, vis pritaikydamos nųdienos elementus, taip sukurdamos visiškai naujas, tačiau praeitį atspindinčias tendencijas. Tuo mada mane labiausiai ir žavi – kiekviena nauja tendencija turi tam tikrą sąsają su istorija, su praeitimi ir gali reikšti daug daugiau, nei paprastas rūbas. Vadinamasis „vintage“ man visuomet asocijuojasi su „sencond hand“ parduotuvėmis, tačiau šįkart derinyje – nei vieno rūbo iš dėvėtų rūbų parduotuvės!

Gėlėtas „bomberis“ – PINKO ženklo kūrinys, padailintas raukinukais, kurį įsimylėti galima vos pamačius parduotuvėje. Patogus ir moteriškas, tinkantis tiek prie džinsų kasdienai, tiek prie nėriniuoto sijonuko, prie kurio aš jį ir priderinau. Gali atrodyti, jog derinyje visko per daug – gėlės, nėriniai, kniedės… Tačiau bendras gėlių konceptas apjungia visas detales į vieną temą. Man ji labiausiai asocijuojasi su 80-ųjų dvasia. Derinys užbaigtas įspiriamais TAMARIS batais, prakirpta nosimi ir gėlėtu kulnu.

Švarkas PINKO | palaidinukė MAX&Co. | sijonas PINKO | rankinė TRUSSARDI | batai TAMARIS

Let’s rock’n’roll!

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *