Forever YOUNG with Vichy SlowÂge

Daugelis moterų pasenti bijo labiau nei bet kokio kito su jų grožiu susijusio dalyko. Aš senatvės nebijau, tačiau noriu, kad mano oda būtų kuo labiau apsaugota nuo išorinių veiksnių – taršos, saulės, taip pat ir nuo nesveikos mitybos. Prieš mėnesį vykusiame Vichy SlowÂge pristatymo renginyje sužinojau nemažai apie tai, kas padeda mūsų odą išlaikyti jauną bei švytinčią!

Vienas svarbiausių dalykų – maistas. Nepatikėsite, tačiau užtenka vos penkių produktų jūsų maisto racione, kad oda liktų stangri, jauna ir elastinga: apelsinai, avokadai, grybai, lašiša ir riešutai. Vartodami juos kiekvieną dieną nutolinsite savo senėjimo procesą bent keliais metais!

Nors visi kasmet laukia saulės ir šiltų orų, tačiau mažai kas žino apie saulės spindulių žalą odai. Be visų kremų nuo saulės, SPF pudrų ir įvairių kitų apsaugos priemonių rekomenduoju įsigyti ir Vichy SlowÂge fluidą, kuris koreguoja matomus senėjimo požymius ir saugo nuo naujų atsiradimo (raukšlių, mimikos raukšlių, netolygios veido spalvos, pigmentacijos, odos elastingumo bei stangrumo praradimo). Priemonėje gausu veikliųjų medžiagų, skirtų kovoti su žalingu aplinkos poveikiu: antioksidantais ir UV spindulių filtrais. Kremą naudoju jau mėnesį ir nors mano oda itin jautri, šis fluidas puikiai tarnauja kiekvieną rytą ir paruošia veidą darbo dienai! Negaliu pasakyti, kad išnyko visos raukšlelės, tačiau jos ženkliai lygesnės, oda švelni ir minkšta, be to, veidas atrodo šviesesnis ir švaresnis. 

Taigi, marš į vaistinę įsigyti Vichy SlowÂge ir kuo skubiau į savo pirkinių sąrašą įtraukite apelsinus, avokadus, lašišą, grybus ir riešutus!

Nuotr. Redos Mickevičiūtės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *