Gentelman in me

Kaip ir daugelis (arba mažuma) jūsų, aš dar gerokai prieš renginius ir įvairiausias progas mintyse būnu susidėliojusi outfit’ą, dar netgi apsvarstau, ką reikia nusipirkti, kad atrodyčiau taip, kaip atrodyti svajoju užsimerkusi prieš miegą. Ir jau ne kartą esu nusvilusi: mintyse vaizdas būna WOW, tačiau iki pat paskutinės dienos tempiu tą sudėliotą derinį pasimatuoti ant savęs. Ir kaip turėjote suprasti, derinys nedera, rūbai pykstasi vienas su kitu, neatitinka ilgiai, kažko trūksta, kažko per daug…

Įsivaizduotas outfit’as į Juozo Statkevičiaus pavasario/vasaros kolekcijos pristatymą nebuvo išimtis. „Pūstas sijonas, šviesios pėdkelnės, KOKIA NORS šviesi palaidinė…“ – galvojau. Atėjo metas rengtis renginiui ir aš kaip visada aklavietėje. Ir juokinga, ir pikta ant savęs. Tačiau jau kurį laiką vadovaujuosi taisykle: ką savo apranga noriu pasakyti ir kokį vaidmenį skiriu sau šia apranga? Tačiau šiuos klausimus užduodu tik įspausta į kampą. Nuo šiol iš pradžių sugalvosiu savo įvaizdžiui pavadinimą, tik tada rinksiu jam drabužius!

Šįkart mano amplua: džentelmenas. Apie vyro (moters taip pat) vaidmenį mados pasaulyje bei visuomenėje pagalvoju vis dažniau, tad vadovaudamasi belytiškumo tendencija, nusprendžiau, jog iš savo perdėto moteriškumo galiu nusileisti keliais laipteliais iki švelnaus vyriškumo. Po kolekcijos pristatymo supratau, nei kiek neprašoviau, o susitapatinau su persirengėlių idėja, kuri vyravo pačiame šou.

Marškiniai Weekend MaxMara – liemenė H&M  – šortai ORSAY – aukštakulniai La Conte – skrybėlė vaikino – delninė močiutės

Photo-1

12314416_10207254990548762_7792445767117993504_o

Makiažas ganėtinai nuspėjamas – raudonos lūpos ir paryškintos akys.

IMG_2399

 

Nuotraukos Gedimino Gražio (G.G photography), Vinco Alesiaus bei mano telefono

Daugiau nuotraukų mano instagram bei facebook paskyrose!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *