Beauty will conquer the world!

Sakoma, geriausi dalykai nutinka tuomet, kai nesitiki ir dažniausiai visiškai neplanuotai. Todėl, kai vakar gavau pasiūlymą nuvykti į naujo grožio salono atidarymą dar dvejojau, tačiau gavus pasiūlymą negalima atsisakyti – kitą kartą nebegausiu! Ir tikrai nesigailiu nuvykusi į PC EUROPOJE vykusį MAKE MY DAY makiažo dirbtuvių atidarymą bei naujos „FACE Stockholm“ kosmetikos pristatymą, kurį suorganizavo Event Help by Justina,  pasivaišinau ne tik macaroon’ais, „pasimatavau“ įvairių lūpų dažų, paplepėjau su grožio specialistais, bet ir pakalbinau keletą žinomų Lietuvos pažibų, kurie mielai sutiko pasidalinti patarimais apie grožį.

IMG_0274

Žinoma, vyrų nuomonė apie kosmetiką – kur kas įdomesnė, nei merginų, todėl nieko nelaukusi, „čiupau“ už parankės vienus iš gražiausių Lietuvos vaikinų – V. Baumilą (niekam nesakykite, jis mano svajonių vyras) bei D. Meškauską – ir sužinojau ne tik jų nuomones apie makiažo gudrybes, apie vyrų kosmetiką, bet ir apie Vaido ieškomos merginos savybes, kurias turint – visai realu pavergti jo širdelę (yes!)

IMG_0366

Ko dar, be kosmetikos, reikia merginai, kad ji būtų graži?

(Vaidas ir Deividas žvalgosi vienas į kitą, trauko pečiais. Sportas? Sveika mityba?) Abu: taip, visiškai teisingai! Teisingas atsakymas!

O jei nuoširdžiai, ar merginai reikia naudoti daug kosmetikos, kad ji būtų graži ir atkreiptų jūsų dėmesį?

Vaidas: Ne, nereikia daug kosmetikos.
Deividas: Bet moteris yra moteris ir jau nuo senų senovės jos naudoja kosmetiką, kad pagražintų savo veidą.
Vaidas: Ir vyrai naudoja kosmetiką… (atidžiai apžiūriu Vaido veidą…)
Deividas: Kiekviena moteris nori pabrėžti kažkurį veido bruožą: antakius, akis, lūpas, skruostus, todėl aš manau, kad kosmetika – gerai, bet kaip Vaidas sakė – ne per daug.

Sakote, ir vyrai naudoja kosmetiką? 

Vaidas: Taip…
Deividas: Ypač tie, kurie būna ant scenos.
Vaidas: Žinoma, juk yra ir vyriškų kosmetikos linijų. Man asmeniškai nelabai patinka, kai man ant veido tepa makiažą, bet, pavyzdžiui, televizijoje tai būtina.
Deividas: Kad būtų estetiškiau – nesimatytų paraudimų, spuogelių. Bet aš, asmeniškai, dienos metu nieko nenaudoju.
Vaidas: Tu užsiimi šokiais, tau kosmetikos reikia daugiau, nes tu prakaituoji daugiau (juokiasi).

Tai jūs laikote save natural beauty, ta prasme, gražiais vyrais?

Vaidas: Niekada apie tai nepagalvojau…
Deividas: Tu pati priėjusi taip pasakei (juokiasi). (Aš čia asmeniškai…)
Vaidas: Svarbiausia, kad būtume gražūs savo moterims. Deividas jau turi savo moterį, o aš vis dar savosios ieškau. (mano antakiai pakyla)

Vis dar ieškai? Tada papasakok, ko ieškai savoje moteryje? Be makiažo…

Vaidas: Humoro jausmo, bendrų pomėgių, vienas kito supratimo ir kantrybės.

Vadinasi, su tamsta daug kantrybės reikia?

Vaidas: O taip… (šelmiškai šypsosi)

Su ta mintimi apie kantrybę ir palikau vyrukus ramybėje… Tad merginos, jei Vaidas yra jūsų taikinyje – apsiginkluokite kantrybe ir PIRMYN!

IMG_0341

Kadangi renginukas įgavo pagreitį, pradėjo rinktis pažįstami veidai, akimis ėmiau ieškoti ir merginos, kuri apsidalintų savo nuomone apie kosmetiką. Eilinį kartą pasimokiau – niekada nesusidarykite išankstinės nuomonės nepabendravę su žmogumi! Tolumoje pamačiau Liepą Mondeikaitę, kurios šiaip jau nei mėgau, nei nemėgau, tačiau pastebėjusi, jog renginyje ji puikiai jaučiasi  visiškai be makiažo, nusprendžiau spjauti į nepagrįstą antipatiją (galbūt per daug grubus žodis, tačiau nuomonę apie ją turėjau kitokią…) ir maloniai pabendravau bei gavau tokių nuoširdžių patarimų, jog pasijaučiau tikrai nesmagiai, kad anksčiau nepastebėjau Liepos natūralumo bei draugiškumo.

Kaip matau, tu visiškai nepasidažiusi.

Liepa: Visiškai… Natūralus grožis.

O kodėl?

Liepa: Todėl, kad buvau kviesta, jog man darytų makiažą, būtent todėl man reikėjo pasirodyti tokiame amplua (juokiasi). Bet apskritai aš nesu tas žmogus, kuris kiekvieną dieną dedasi didelį sluoksnį pudros.

Tuomet, kaip dar be makiažo merginai pabrėžti savo moteriškumą? Nes tau tai puikiai pavyksta!

Liepa: Aš manau, kad kiekviena moteris yra moteriška tuomet, kai ji spinduliuoja iš vidaus, kai ji yra laiminga, besišypsanti, kai šalia jos yra mylintys žmonės. Tikrai nemanau, kad makiažas – lūpdažiai, padažytos blakstienos – daro moterį gražią, o tai, ką ji išspinduliuoja iš vidaus suteikia jai tikrąjį natūralų grožį.

Jeigu akimirkai atsidurtum vaikino „rogėse“ – ko ieškotum merginoje ir kas patrauktų tavo dėmesį?

Liepa: Svarbiausia turbūt yra gražūs bruožai, galbūt ne tiek gražūs, kiek išskirtiniai veido bruožai, kurių niekada nereikėtų slėpti po dideliu sluoksniu pudros… Žinau daug merginų, kurios slepia savo bruožus įvairiais triukais, pudruodamos, grimuodamos, bet, iš tikrųjų, mes negalime visos supanašėti ir būti vienodos. Mes kiekviena turime būti išskirtinė, tik tuomet esame KAŽKAS, ne ta viena bendra masė. Reikia nebijoti savęs, nebijoti būti kitokiam ir mylėti save, tuomet ir kiti tave pamils.

Na, šiuo metu kaip tik tai ir įrodei, nes kaip ir daugelis čia susirinkusių, matėme tave tik televizijoje, su vakariniu makiažu, o dabar visiškai natūrali atrodai fantastiškai!

Liepa: (juokiasi) Šiaip aš kiekvieną dieną tikrai nesidažau ir kai einu į universitetą – jokio makiažo, jokių ištiesintų plaukų. Apskritai esu tas žmogus, kuris didžiąją dalį dienos būna be makiažo. Žinoma, lipant ant scenos, nori nenori, reikia būti ryškesnei…

Tačiau turbūt pastebėjai, kad šis tavo natūralumas vis tiek žavi vaikinus.

Liepa: Na… (juokiasi) Žinoma, visi vaikinai pačioje pradžioje kreipia dėmesį į merginos išvaizdą, tik paskui pradeda domėtis vidumi, bet iš tiesų niekada net neskaičiavau, kiek vaikinų atkreipė dėmesį į mane kai buvau pasidažiusi ir nepasidažiusi (juokiasi).

O ką patartum jaunoms merginoms, kurios slepia jaunystę po makiažu?

Liepa: Visų pirma – jaunystė yra grožis ir tai reikia vertinti, nes ji yra laikina. Jaunystė eina ir praeina, o kai atsiranda kažkokios raukšlelės, dėmelės, tada jau gali slėpti trūkumus. Tačiau niekuomet suaugęs pasidažęs žmogus nebus gražesnis už jauną natūralų veidą. Jeigu yra kažkokių problemų su veidu, pavyzdžiui, brendimo spuogeliai, tuomet minimaliai galima užmaskuoti, tačiau aš labiau už natūralumą.

Mieste tave galima sutikti visiškai nepasidažiusią?

Liepa: Taip, labai keista, nes daugelis žmonių manęs tiesiog neatpažįsta dėl to, kad yra pripratę matyti mane tik su makiažu (juokiasi). Ne iš vieno žmogaus esu girdėjusi komentarus, jog atrodau kaip du skirtingi žmonės gatvėje ir ant scenos, nes kosmetikos pagalba tikrai galima pakeisti žmogaus veido bruožus. O aš tiesiog labai myliu savo veidą, jo bruožus ir džiaugiuosi, jog Dievulis davė būtent tokį veidą, o ne kitokį. Pasikartosiu – jeigu tu būsi patenkinta savimi ir savimi pasitikėsi, žmonės tai įvertins ir tu tiesiog išspinduliuosi visą grožį be makiažo pagalbos, o jei kompleksuosi ir slėpsi save po makiažu – net tai nepadės tapti laiminga.

Taigi, taip Liepa mane nustebino. Žinoma, po šio interviu ji buvo padažyta ir atrodė tikrai visiškai kitaip (deja, mano miela fotografė turėjo išbėgti, todėl nesulaukė rezultatų… Tačiau portalai mirgėte mirga bemakiažės Liepos nuotraukomis).

Keletas pamokų po šio renginio: niekada nesusidaryti išankstinės nuomonės; nenaudoti per daug makiažo; džiaugtis jaunyste, kol ji nepraėjo ir palieku spręsti jums patiems – natūralus ir „pūdruotas“ grožis užkariaus pasaulį!

Už super laiką dėkoju Vy, Ridui (apie kurį straipsniukas jau kitą savaitę po operacijos „Martina’s new hair„), Martynui, Irmai ir Gabijai. Dideli sveikinimai Rūtai (MAKE MY DAY makiažo dirbtuvių įsteigėjai) bei Justinai (renginio organizatorei) bei didelis ačiū už dovanėles!

IMG_0393

IMG_20130911_160046

Nuotraukos Irmos Rasikaitės.

Interviu nuotrupas perskaityti galite portale panele.lt.

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *