Hello, NUDE tones

Artėja tas jaudinantis pasiruošimo šventėms metas, kai svarbūs tampa tikri dalykai: šeima, kokybiškas laikas kartu, pokalbiai, prisiminimai, dėmesys ir bendras pasiruošimas. Vos pasibaigus vienam Kalėdų laikotarpiui, jau nekantriai laukiu kito, nes tik tuo metu mano vidus „apsivalo“ ir prisipildo ne tik gerumu, bet ir įvairiomis naujomis idėjomis. Laukiu, ką Naujųjų metų įkvėpimas ir pažadai man pateiks šįkart!

Be viso vidinio pasigėrėjimo pakilia nuotaika, kompanija ir dovanomis, man visuomet labai svarbu ir apranga. Esu lengvai pamišusi dėl Kalėdinių atributų – megztinių, simbolizuojančių šventę, kojinių, įvairių šventinių derinių ir aksesuarų! O labiausiai mėgstu „organizuoti“ naujametinį vakarėlį. Jeigu galėčiau, skirčiau save Naujųjų metų vakarėlio komiteto viršininke ir sustyguočiau viską nuo patiekalų iki aprangos. Kalbant apie ją, kasmet stengiuosi iš anksto perskaityti, ką astrologai pranašauja kaip „sėkmingą aprangą“, ką vilkėti sutinkant Naujuosius ir kokios spalvos pritraukia laimę. Ar aš tuo aklai tikiu? Ne. Tačiau man be galo smagu vadovautis kažkokia idėja, kuri suteikia šventei dar daugiau džiugesio.

Šįkart su draugais perskaitėme, jog artėjantiems Geltonojo Žemės šuns metams, puoštis reiktų bet kokiais žemės atspalviais, pradedant gelsva ir baigiant tamsiai ruda. Ar puoštis reikia itin prabangiai? Priklauso nuo to, kur švenčiate. Aš pirmenybę teikiu nedidelei kompanijai namie, kur galima susikurti sau patinkančią atmosferą, veikti tai, ką veikiu su draugais bet kurį kitą vakarą ir nesijausti įpareigotai. TWINSET ir MAX&Co. puikiai žino, kad žemės tonai tinka ne vien rudeniui, bet ir artėjančioms šventėms!

Švelniai rudas TWINSET paltas su megztais rankogaliais sukurtas tiek pat laisvalaikiui, kiek ir oficialioms progoms, o dekoruotas kailine apykakle sukuria prabangų įvaizdį. MAX&Co. ženklo vilnos skrybėlė suteikia paslaptingumo ir nepriklausomybės, puikiai dėrėdama prie žemės atspalvių ansamblio. Pats stilingiausias dalykas, kurį sukurti galima paėmus šviesius džinsus ir ilgaaulius jojiko batus, yra tas laisvumo ir konservatyvumo balansas, kuomet lyg ir eini pažaboti žirgo, tačiau išlieki moteriška ir švelni. Apie plunksnas kalbėti nebereikia, jų populiarumą aprašiau praeitame įraše, tad priderinusios prie šviesiai rudų atspalvių gamos kremiškai rožinį TWINSET megztuką su plunksnomis, suteiksite įvaizdžiui žaismingumo.

Su tiek daug kailiuko tobulai derėsiu prie savo rudakailio augintinio sutinkant Naujuosius metus!

Paltas TWINSET • megztinis TWINSET • apykaklė TWINSET • skrybėlė MAX&Co. • kuprinė MAX&Co. 

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

  1. Man labai gražu nude atspalviai. Pernai žiemos garderobas buvo pilkas, bet panašu, kad šiemet keičiu pilką į smėlio atspalvius. Jau kelis rūbus įsigijau ir taip jaukiau jaučiuosi apsirengusi šia spalva :). Žiemą pasitikau su šiuo megztuku: https://newmood.lt/p/tom-tailor/moteriskas-megztinis/30231100070-8229?ap=1%2C48%2C49%2C56 ir kaip aksesuarą paįvairinimui kartais nešioju šią apykaklę: http://www.asos.com/my-accessories/my-accessories-striped-faux-fur-scarf/prd/8457266?CTAref=Recently+Viewed&clr=pinkgrey . Ji puikiai tinka ir prie mano pilko palto, tačiau parduotuvėse jau negaliu atitraukti nuo rusvų paltukų. :)) Nors gal nereikia apsiginkluoti viena spalva nuo galvos iki kojų, kaip manot? :) P.S. patiko jūsų derinio kontrastingos spalvos – nude+juoda. Super atrodo!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *