Home interior for S/S

Viena didžiausių aistrų, po mados, man yra interjero detalės. Kasmet sezonui keičiant šiltąjį ar šaltąjį, aš pasitelkiu visą savo fantaziją ir rimtai atlieku namų darbus – interjero detalių keitimą naujomis. Pirmiausia tenka apsispręsti dėl bendros spalvos ar jų derinio kiekviename kambaryje, vėliau ieškoti detalių parduotuvėse, o tada – sukurti stebuklingą ir atsišviežinusią erdvę, kurioje malonu ilsėtis. Šįkart viskas vyko kiek kitaip…

Balandis, regis, jau seniai nebe žiema, nors lauke vėsoka, tačiau Kalėdų eglutės ir dekoracijos seniai „ant aukšto“, o pas mane namie vis dar tvyrojo žieminė dvasia – sniego imitacija puošė stalą, žvakės-gniūžtės degė svetainėje, o žvakidėje nusėdę gulėjo kankorėžiai. Kartias tiesiog nepavyksta pajusti pavasario tada, kai kalendorius to prašo. Pavasaris man šiais metais „smogė“ netikėtai. Tvirtai žinojau, jog noriu oranžinių žvakių, kurios yra nepamainoma interjero detalė (nedažnai jas deginu, tačiau kaip akcentas jos veikia idealiai). Be oranžinės spalvos į galvą neatėjo jokia idėja, kol neužėjau į ZARA HOME, kur indiško interjero detalės mane taip smarkiai sužavėjo, jog paliečiau kiekvieną joje buvusį daiktą, kuris derėjo su indiška tematika. Deja, pusmečio interjero atnaujinimui išleisti tiek pinigų, kiek viskas kainavo, negalėčiau sau leisti, todėl apsiribojau pradiniais indiškais motyvais, kurie ir tapo mano inspiracija, kuriant pavasario interjerą. Taip pat pasąmonę paveikė šiuo metu klausomiausia daina (ir klipas, žinoma) – Hymn for the Weekend.

Susidarius spalvų spektrą ir pinterest‘e praleidus kelias valandas, jau tikslingai vykau į parduotuves, ieškoti ne pačio brangiausio varianto interjerui. O paskui viskas vyko ekspromtu – namie rasti paveikslai su plytelių motyvais, džiovinti augalai, knygos – viskas sugulė ant stalų, lentynų, sienų ir komodų.

IMG_4746

IMG_4747

Be žvakių, nepamainoma interjero detalė – knygos! Ne visos perskaitytos, tačiau kaskart pasidekoravusi namus, atrandu jas iš naujo. Tai lyg maža keliaujanti bibliotekėlė…

Dar vienas pavyzdys, kad knygos - puiki detalė
Dar vienas pavyzdys, kad knygos – puiki detalė

Norintiems sužinoti detalių įsigijimo vietas siūlau komentuoti arba parašyti asmeniškai. Mano inspiracijas sekti galite mano asmeninėje pinterest paskyroje. Gražaus pavasario ir idėjų!

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *