InŽi haute couture

Apie praeitą ketvirtadienį vykusį renginį parašytas jau ne vienas straipsnis, tad ir aš nevilkindama laiko rašau savo įžvalgas apie kolekciją.

Ingridą, InŽi įkūrėją, pažįstu nuo tada, kai jos suknelės buvo tik mėginimas įgyvendinti savo idėjas. Jau tuomet matėsi moters aistra moteriškam, subtiliam ir lengvam drabužiui, kuris turėjo neįpareigoti klientės, neįspausti jos į rėmus bei nenustatinėti stiliaus. Buvo labai smalsu vykti į Teatro areną, pažiūrėti, kaip iš nedrąsios ir pradedančios dizainerės, Ingrida tampa prašmatnių suknelių autore!

Suorganizuotas pristatymo šou pakerėjo nuo pat pirmosios akimirkos – į sceną, paverstą podiumu, įstraksėjo grakšti balerina bei styginių kvartetas. Pagriežus Pachelbel Canon in D (vieną iš mano mėgstamiausių klasikos melodijų), o balerinai pašokus lyrišką improvizaciją, prasidėjo pristatymas. Skambant tipinei madų šou muzikai, pasirodė modeliai, savo eisena paišantys kvadratus scenoje. Pirmiausia į akis krito romantiška ir karališka šukuosena. Ji tuoj pat nukėlė į XIX amžiaus didingus rūmus…

22

Apskritai visi modeliai atrodė lyg princesės – karališkos, užsisvajojusios, išdidžiai žengiančios į puotą… Na, o rūbai buvo tikrai kerintys bei persunkti subtilios romantikos. Kolekcijoje dominavo šilkas, šifonas bei gipiūras – moteriškiausi audiniai, kokius tik galima įsivaizduoti. Kai kurios suknelės buvo stulbinamai dekoruotos žiedlapiais, kitos, jų pagalba, slėpė moteriškas grožybes, taip suteikdamos kolekcijai dar daugiau žavesio! Blizgios palaidinės, milijono sluoksnių šifoniniai sijonai, kurie banguoja tarp kojų lyg bangos jūroje, senovės damų suknelių siluetai – visa tai karūnavo Ingridą nuostabia drabužių autore. Modelių įvaizdį „užbaigė“ kreminiai elegantiški bateliai, tinkantys prie bet kokios spalvos drabužių – apgalvotas ir optimalus sprendimas!

trumpos

Unikaliausias ir dar tikrai niekur nematytas bei negirdėtas dalykas pristatyme – šiuolaikinė moderni ir rimtinga muzika, susiliejusi su smuikų ir violančelės skambesiu. Grojant elektroninei muzikai, kvartetas įsiterpė su Vanessos Mae atliekama Storm ir sukėlė sumaištį publikoje, keletas merginų aplink klausė viena kitos „jie pamiršo išjungti muziką?“, tačiau aš stengiausi suvokti, kodėl dizainerė nusprendė supinti šiuolaikinę muziką su klasikine? Atsakymas toptelėjo modeliams pasirodžius su ilgomis suknelėmis – kolekcijos autorė turbūt norėjo parodyti, jog moteryje telpa tiek šiuolaikiškumas, tiek niekuomet nesenstanti klasika, kurią ir simbolizuoja jos kurtos suknelės.

 

ilgos

Kolekcija buvo tikrai išradingas pabėgimas nuo vienodos ir pabodusios kasdienybės, bei kontrastas su prieš tai matytomis itin meniškomis Mados Infekcijos kolekcijomis. Vienintelis užkliuvęs dalykas – kelių modelių neprofesionalumas bei savotiškas žingsniavimo suvokimas. Tačiau bendrai galvojant apie renginį, jis buvo puikus ir rafinuotas! Štai man labiausiai patikusi suknelė – iškart pamilau moterišką bei lengvą kirpimą, blizgią viršutinę dalį bei stabiliai „gulintį“ sijonuką.

20

O štai ir pati dizainerė Ingrida, kuri, kaip ir įtariau, atrodo šiuolaikiškai moderni, priešingai nei pristatyta kolekcija! Būtent tokia ir turi būti moteris – įvairiapusiška bei nenuspėjama!

7

Nuotraukos T. Vinicko/DELFI.LT

Lauksime kitų kolekcijų ir didžiulės sėkmės bei idėjų, Ingrida!

Ačiū, kad skaitote!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter