The widest dress event

Visada malonu būti pakviestai į stiliaus/mados (ir bet kokį kitokį) renginį. Šįkart kvietimą gavau iš mielos Ingridos, jau keletą metų kuriančios tobuliausius nuotakų įvaizdžius. Sausio 19 dieną į Kempinski viešbutį, kartu su kitais stilingais ir ne tokiais stilingais svečiais keliavau stebėti InŽi mados namų kurtos suknelės, kuri pretendavo tapti plačiausia rankų darbo suknele!

Žinoma, svečių stiliaus margumui neužtektų spektro spalvų, o mano akis sunkiai praleidžia bet kokį išsišokėlį arba labai didelį stileivą. Iškart pabrėžiu, jog mergina, iš kurios po renginio juokėsi jei ne visa, tai bent pusė Lietuvos, tikrai neatrodė TAIP tragiškai, kaip užfiksavo foto objektyvai. Realybėje juoda suknutė dengia ir maskuoja rožinius apatinius, tiesiog suveikus „blicui“ suknelė staiga tapo perregima, o renginio viešnia apie tai tiesiog nepagalvojo… Na, bet krūtinės grožio tikrai neapipasakosiu. Paliekant merginą ramybėje, kitos viešnios nebuvo tokios „šokiruojančios“: labai dailiai ir paprastai atrodė Katažina, kuri man gražėja dienomis, ponas ir ponia Stumbrai taip pat atrodė gerai, bet jau šiek tiek per gerai ir pompastiškai (ponios Stumbrienės šukuosena…), lyginant su kitais svečiais, ponios Sadauskienės mažos juodos suknelės pasirinkimas irgi buvo į temą tokio masto renginiui, modelis Simona Starkutė mane sužavėjo savo kasdiene elegancija pasirinkta pristatymui, žinoma, Ingridos kurta suknele papuošta dainininkė Ieva Zasimauskaitė taip pat traukė akį išskirtine elegancija, tinkančia prie sodraus balso, pati dizainerė atrodė kukliai, suprantama, kad žavumu neužgožtų savo kūrinio, na, o pati stilingiausia man atrodė modelis Gabrielė Gineikaitė, pasirinkusi originalų kostiumėlį.

renginio-akimirka-54bd58ef08561Gabrielė Gineikaitė (kairėje)

Turėjau sočiai laiko mintyse aptarti kiekvieno svečio pasirinkimą, iki kol vedėjas paskelbė, jog modelis yra pasiruošęs pristatyti rekordinę Ingridos kurtą suknelę. Pro duris įžengė LABAI simpatiška neiščiustyta mergina su stulbinančia suknele. Daugelis tikėjosi toli į šonus „einančių“ suknelės kliošų, o čia pasirodė nuostabus tiulio sijonas su daugybe žiedlapių. Palikę suknelę matavimams ir centimetrų skaičiavimams, svečiai drąsiai išsitraukę telefonus įsiamžino šią rekordinę akimirką! Po kelių akimirkų buvo paskelbta, jog suknelė pasiūta iš 50 metrų tiulio medžiagos, jos plotis – 124,5 metrų, o šilko žiedlapių akcentų skaičius siekia net 15 tūkstančių! Beje, kiekvienas žiedlapis kurtas ir tapytas pačios dizainerės, būtent todėl suknelės kūryba užtruko pusę metų… Kūrybinio proceso video galite pamatyti paspaudę čia.

renginio-akimirka-54bd5923078a7

renginio-akimirka-54bd59648561c
Suknelės autorė Ingrida

Aš su tokia suknele raudonu kilimu žengti visai norėčiau… Kukli viršutinė dalis visiškai neužgožia pagrindinio suknelės akcento – daugiasluoksnio tiulio sijono bei jo puošmenų. Suknelės kaina 7000 eurų – puiki kaina raudonam kilimui! Suknelės pristatymas buvo ne tik rekordo siekimas, bet ir įžanga į artėjantį InŽi haute couture pristatymą, kuris vyks kovo 27 d. Vilniaus pramogų arenoje (bilietus įsigyti galite paspaudę čia).


O aš kurį laiką galvojau, ką apsirengti ir tik paskutinę dieną, netgi likus vos valandai iki renginio pradžios nusprendžiau nesižudyti su aukštakulniais ir šiek tiek atsipalaiduoti – pasirinkau Londone pirktą Atmosphere suknelę už kelis svarus, plaukus sukelti į kuodą ir neapsimesti elitine dama.

IMG_20150120_025413

IMG_20150119_212113

Nuotraukos: Viganto Ovadnevo (15min.lt), asmeninės.

– Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *