The story on the wrist

Norite ne tik nuotraukose įamžinti svarbų įvykį, kažko naujo pradžią ar seno pabaigą? Norėtųsi šalia visada turėti daiktą, kuris primintų aušktus pasiekimus bei laimėjimus? Juk su savimi nešiotis bakalauro diplomą ar kas valandą žvilgčioti į vairuotojo pažymėjimą nėra nei patogu, nei protinga… O gal ieškote dovanos artimai draugei, gal norite įteikti savo mamai prasmingą dovaną, ne dovanų čekį į Akropolį? Pati gražiausia ir reikšmingiausia dovana gali būti paprasčiausia sidabrinė apyrankė su pirmuoju, ypatingą įvykį ar ryšį simbolizuojančiu karoliuku.

httpgilletts.com.au

O nuo pirmojo karoliuko ir prasideda kiekvienos asmeninė istorija… Kartą tinklaraštyje jau minėjau, jog esu pamišusi dėl šių žavingų, puošnių detalyčių, iš kurių susideda tobulo grožio papuošalas. Esminis dalykas – papuošalą, teoriškai, pasigamini pati (padedama artimųjų, jeigu jie dovanoja juos amžinai priminsiantį karoliuką). Ar čia visa esmė? Ne. Apyrankė „tobulėja“ kartu su jos savininke – kiekvienas karoliukas turi savo reikšmę, kiekvienas vertingas savu įvykiu, kiekvienas puošia aksesuarą bei išskiria save nuo kitų. Senų seniausiai troškau istoriją dėliotis ant savo riešo – visai neseniai mano svajonė išsipildė ir dabar svarbias progas aš pažymiu vis kitokio akmens karoliuku.

Pradėjusi domėtis pačiais apyrankių gamintojais, Lietuvoje radau tris pagrindinius apyrankių tiekėjus: PANDORA, TROLLBEADS, MY SECRET. Viena akimi Facebook’e peržvelgiau ir Kaune esančios parduotuvės Justzmile.com prekes ir radau įvairių gamintojų pavadinimus – endless, amore&baci, Alessia Fatone, Red Bali Frog… Tačiau šios parduotuvės nežinau, o jei nežinau – nelabai ir pasitikiu. Taigi, papasakosiu apie tris populiariausius ir konkurencingus gamintojus.

Pandora-Logo

PANDORA, kaip ir daugelis tokio tipo juvelyrikos gamintojų, įsikūrė Danijos sostinėje Kopenhagoje. Nors įmonė nėra labai sena (įsteigta 1982 metais), ji jau skaičiuoja milijardinį pelną iš šių simpatiškų papuošalų. Pandora parduoda ne tik karoliukus, su jiems pritaikytomis apyrankėmis, taip pat ir žiedus, auskarus, vėrinius ir netgi laikrodžius. Na, bet čia pristatyti noriu tik tai, ką galima užsisegti ant savo riešo.

Taigi, Pandora naudoja aukščiausios kokybės medžiagas – auksą, sidabrą, stiklą, emalį, pavé bei medį. Labiausiai man patinkantis dalykas tiek šioje, tiek kitų įmonių internetinėse parduotuvėse, yra tai, jog galima susidėlioti norimus karoliukus pačiai patinkančia tvarka, eksperimentuoti, derinti spalvas, medžiagas, akmenis ir netgi reikšmes. Išbandyti savo dizainerio gabumus galite apsilankę oficialiame Pandora puslapyje: apyrankės dizaineris.

Man Pandora karoliukai patinka tuo, kad galima rasti įvairios tematikos, atitinkančios realius gyvenimo įvykius, kaip pavyzdžiui, kelionės, įvairiausios progos, meilės, šeimos, draugų, veiklos temas simbolizuojančių karoliukų bei raidžių su skaičiais. Mano mėgstamiausi Pandoros karoliukai šie: rožinės pirštinaitės, klestėjimas, išmintis, nimfa, princesės tiara, gili žydra jūra.

rožinės pirštinaitėsKlestėjimasišmintisnimfaprincesės tiaragili =ydra j8ra

Apsilankykite PANDORA parduotuvėse arba internetinėje svetainėje www.pandora.net/lt-lt ir tikrai pamilsite šiuos karoliukus!

 

200px-Trollbeads_logo

 

TROLLBEADS – taip pat danų juvelyrikos įmonė, įkurta 1976 metais, vadinama lydere karoliukų gamyboje. Šių papuošalų ypatumas tas, jog karoliukai labiau primena meno kūrinį ir atspindi kokybiškumą, ne kiekybę. Trollbeads – vieni brangiausių savoje rinkoje, tačiau karoliukai kalba už save: gamintojai naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagų, 18 karatų aukso bei itališko stiklo. Kaip ir buvo minėta apie Pandorą, ši įmonė gamina ne tik apyrankes ir karoliukus, taip pat žiedus bei auskarus.

Karoliukų išskirtinumą atspindi ir 18 dizainerių, kurie juos sukuria, modeliuoja bei derina. Kadangi dizaineriai visiškai skirtingi žmonės, su skirtingomis pažiūromis bei idėjomis, kiekvienas papuošalas turi netgi savotišką stilistiką. Unikalumą demonstruoja ir atskirai nuo apyrankių perkami užsegimai – jie taip pat turi savo reikšmę. Taip pat Trollbeads gamina dėžutes, skirtas klienčių karoliukams susidėti atskirai nuo visų kitų papuošalų. Argi ne rūpestinga?

Šie karoliukai man patinka tuo, jog didesnis dėmesys kreipiamas į stiklo puošmenas. Žinoma, jie taip pat turi įvairių progų, simbolių bei zodijako ženklų karoliukus, tačiau būtent iš šių gamintojų aš rinkčiausi stiklo papuošalus. Štai man labiausiai patikę karoliukai: dykumos rožė, išgraviruota romantika, vainiklapiai su vandens rašteliu, violetinis šarvuotis, šokoladiniai dryžiai, smėlio paplūdimys.

dykumos rožėišgraviruota romantikavainiklapiai su vandens krašteliaisvioletinis šarvuotisšokoladiniai dryžiaismėlio paplūdimys

Susikurti savo individualią Trollbeads apyrankę galite oficialioje svetainėje: http://trollbeadsnow.com/create, o įsigyti daugelyje didžiųjų prekybos centrų.

mysecret

MY SECRET istorija neatskleidžiama. Kad ir kiek ieškojau informacijos apie gamintojus, teko apsistoti ties mintimi, jog tai arba lietuviška prekė, arba importuota iš paslaptingos šalies. Bet kokiu atveju, šie karoliukai palyginus su Pandora ir Trollbeads nėra brangūs, todėl verta pradėti savo istoriją nuo jų. Karoliukai gaminami lygiai taip pat – iš stiklo, sidabro, akmens.

Oficialioje svetainėje galima pasirinkti dizainrių jau sukurtas apyrankes bei susikurti ją pačioms: http://www.mysecret.lt/.

Štai trys iš LABAI daug karoliukų, kurie man atrodo super simpatiški:

mysecret kar

Didžiulį karoliukų pasirinkimą rasite bet kurioje SilverCity parduotuvėje!

Tikiuosi, padėjau apsispręsti dėl pirkinio – tikrai verta turėti su savimi visą savo istoriją, kurią, galbūt, žinosite tik jūs!

Nuotraukos: Pandora, Trollbeads, MySecret.

Ačiū, kad skaitote!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

2 Comments

  1. Niekaip nesuprantu šitos Pandoros tokių kainų už tuos karoliukus. Už ką ten tiek mokėti? Niekaip nesuvokiu. Kad ir auksas, kad ir sidabras, bet tokia kaina… Ar normalu?
    Paprastą sidabrinę apyrankę (ar auksinę, jei labiau prie širdies) nusiperki ir patenkintas vaikštai. O čia spalvų kratinys ir neaišku už ką moki.

    1. Ačiū už jūsų komentarą.
      Atsakydama norėčiau pakomentuoti, jog kiekvienas turi teisę rinktis sau patinkančius bei kainos pageidavimą atitinkančius papuošalus. O spalvų kratinys lygiai taip pat pasirenkamas pagal skonį – nebūtinai rinktis visų spalvų karoliukus, nuostabiai atrodo ir vienspalvių karoliukų apyrankė.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *