Youth elixir: short hair

Pradėti rytą gera ne vien su mylimuoju, bet ir mylimo plaukų stilisto kėdėje!

Mano ruošimasis į kirpyklą visuomet būna labai juokingas: „noriu pasikirpti galiukus“, „ne, geriau susirasiu naują šukuoseną“, „bet tiek auginau, gal vis dėlto tik pakirpsiu“, „kaip gražu trumpi plaukai, reikia kirptis, vis tiek ataugs!“ – niekas, net aš pati, nežino, kaip atrodydama grįšiu. Įsigudrinau: pirmiausia užsisakau vietą salone, tik tada renkuosi šukuoseną.

Anksčiau nelabai kreipdavau dėmesį į trumpesnius plaukus, tačiau dabar trumpai ar vidutiniškai apsikirpusios moterys man atrodo tokios laisvos ir su polėkiu… Prisiminiau ir keletą žinomų moterų, kurios smarkiai pasitrumpino savo dailias garbanas: Beyonce (nors neaišku, ar ji buvo trumpais ir dangstydavo galvą perukais, ar tokie ir buvo jos plaukai…), Jennifer Lawrence, ir viena iš mano mylimiausių aktorių – Lily Collins. Būtent jos nuotrauka asmeninėje instagram paskyroje man ir „nušvietė“ protą – turiu nusikirpti plaukus! Pagalvojau sau, gana būti Kate Middleton, reikia pabūti savo amžiaus mergina ir eksperimentuoti su plaukais, kol manęs dar neįpareigoja kostiumėlis ir tvarkingai suraityti plaukai (kada nors aš būsiu tokia dama, kaip Kembridžo hercogienė – I promise!)

Kol nepradėjau lankytis pas savo mieliausiąjį plaukų stilistą, nuėjusi pas kirpėją išgirsdavau „gal išprotėjai, tokius plaukus nukirpti??? ne, aš nepasirašau…“ Tačiau dabar aš žinau – nueisiu į saloną ir mano plaukus sutvarkys netgi geriau, nei aš pati įsivaizduoju! Taigi, Ridas sutiko „nurėžti“ mano brangenybes ir nei trupučio neatkalbinėjo – juk plaukai atauga. Seniai beturėjau trumpus plaukus, todėl jausmas, kai užkalbėdamas man dantį, Mikimauzo džemperiu pasipuošęs vaikinas trimis-keturiais žirklių suspaudimais nukirpo beveik pusę plaukų ilgio, buvo toks keistas, jog akimirką išsigandau: „Tu rimtai kerpi?“ Hiperbolizuotai pasakysiu – emocija buvo tokia, lyg nusimetus naštą ir senas problemas nuo pečių, o vaizdas – lyg būčiau atjaunėjusi kokiais 8 metais! Baisiausiam etapui praėjus, liko tik šukuosenos formavimas, ką Ridukas moka TO-BU-LAI: nepaliks nei vieno plaukelio ne vietoje, viskas idealiai kris ant pečių ir galva palengvės gal 2kg. Toks tas Ridas, nors jau rašiau apie įspūdžius jo kėdėje, negaliu nepasikartoti: plaukų stilistas, lyg geras psichologas + vyras + meilužis viename asmenyje – išklausys, pagirs, „sutvarkys“ ir išleis pro duris laimingai nuteikęs visai dienai! Ačiū, Ridai, dar kartą!

IMG_20140204_134727

Merginoms ir moterims, kurios taip šlovina plaukus, jog kelis metus nekeičia šukuosenos, galiu priminti ir taip kartojamą tiesą – plaukai, ne protas – ATAUGS! Mano nuomone, plaukai turi atskleisti jūsų veido bruožus ir jų privalumus, todėl eksperimentuokite, keiskitės, atidenkite savo veidą! O dar geriau – susiraskite jums patinkantį plaukų stilistą, kuris padės prie jūsų veido formos pritaikyti įvairiausias šukuosenas; pagal plauko tipą parinks jums kirpimą ir plaukų „kritimą“, kaip kad aš radau savo plaukų karalių Ridą!

IMG_20140204_130431

Dabar bent jau nuolatos turėsiu ką veikti – auginsiu plaukus!

Mane rasti galite FACEBOOK, INSTAGRAM arba blog’o Facebook paskyrose.
Ačiū, kad skaitote!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *