The battle of USA darlings

Jaunos, turtingos, populiarios, muzikalios ir dažnai pastebimos viena kitai į parankę įsikibusios Taylor Swift ir Selena Gomez laikomos pavyzdžiu paauglėms. Atmetus paskalas bei patyčias dėl trumpalaikių santykių su žinomais vaikinais, Taylor Swift vis tiek yra Amerikos „brangutė“, o pasaulio taip sekti iširę poros santykiai Selenos Gomez taip pat nepavertė širdžių daužytoja.

Kadangi į svetimus santykius kištis nėra gražu, o aptarinėti asmeninį gyvenimą reikštų, jog neturime saviškio, padiskutuoti norėčiau apie tai, kas yra matoma. O matomas yra šių dviejų žvaigždučių liaupsinamas bei keiksnojamas stilius. Nors merginos ir yra geros draugės, jų aprangoje galima rasti labai daug akivaizdžių skirtumų. Tad trumpai apie kiekvienos pasirinkimus bet kuria proga. O smalsiausios gerbėjos sužinos, kaip neišleidžiant milijonų atrodyti panašiai, kaip jų dievaitės.

Taylor 3Megztinis – Zara 179Lt, džinsai – Vero moda 129Lt, rankinė – Mango 75,90Lt, batai – Zara 179Lt

Taylor išgarsėjo kaip kantri muzikos atlikėja, todėl jos gatvės stiliuje pompastikos nerasime. Mergina dažniausiai renkasi patogią avalynę (taip vadinamus „Oxford shoes“), aptemptus džinsus, vintažines rankines bei laisvalaikio stiliaus arba klasikinius paltus. Taip apsirengusios jos tikrai galima neatskirti nuo kitų gatvėje praeinančių merginų.

Taylor 2Kelnės – Zara 129Lt, batai – Zara 179Lt, megztinis – Mango 115Lt, akiniai – Mango 89,90Lt, rankinė – Mango 75,90Lt

Nepamirškime ir „brangutės“ stiliui prideramų „močiutės“ dovanotų megztukų bei klasikinių trumpo kirpimo kelnių. Taylor stilius išties paprastas, neperkrautas detalėmis ir pavydėtinai suderintas.

Selena 2Kelnės – Vero moda 129Lt, loaferiai – Mango 179Lt, akiniai – Zara 75,90Lt, džemperis – Vero moda 139Lt

Selena, kaip ir pridera pop muzikos atlikėjai, renkasi tai, kas mados sferoje yra „ant bangos“. Madingos odos imitacijos kelnės, stilingi akiniai ir paprastas, bet ne prastas džemperis, kuris vienintelis akcentuoja gatvės stilių. Tokią aprangą taip pat nesunku susikurti kiekvienai Lietuvoje gyvenančiai panelei.

Selena 3Palaidinė – Mango 39,90Lt, kelnės – Mango 59,90Lt, akiniai – Mango 89,90Lt, rankinė – Zara 179Lt, bateliai – Zara 199Lt

Nežinia, ar Selena Gomez taip apsirengusi iš tiesų skubėjo į parduotuvę, pietų su drauge ar į super prašmatnų renginį, nes gatvėje toks stilius – šiek tiek varžantis. Be to, prisiminus, jog Selenai dar tik dvidešimt vieneri, o jos veidelis atrodo lyg šešiolikmetės – tokia apranga labai sendina ir įpareigoja. Bet kokiu atveju, mergina yra puikus pavyzdys, jog palaidinės ar švarkelio bei kelnių kostiumėlis – vis dar išlieka nesenstančia klasika!

Taylor 5Suknelė – Mango 259Lt, dirželis – Mango 9,90Lt, bateliai – Mango 199Lt

Taylor renginių bei apdovanojimų stilius –be priekaištų. Kaip sakoma, nei pridėsi, nei atimsi. Mergina stengiasi būti kukli, tačiau nepamiršta pabrėžti savo moteriškumo. Dažniausiai ji renkasi A formos sukneles, kurios nevaržo žingsnių, tačiau puikiai pabrėžia jos liekną liemenį. Subtilumas tikrai gali būti Taylor Swift sinonimu!

Selena 5Palaidinė – Vero moda 59Lt, delninukė – Mango 159Lt, bateliai – Zara 89,90Lt, sijonas – Mango 55,90Lt

Nenoriu per daug kritikuoti Selenos Gomez stiliaus, tačiau būtent šioje nuotraukoje ji ir vėl atrodo lyg į ketvirtą dešimtį įžengusi moteris. Nepasiginčysi – labai gražu ir moteriška, tačiau tokiai mielo veido merginai labiau tiktų jaunatviškesnės suknelės. Galbūt koją pakišo pieštuko formos sijonas, kuris šiek tiek sutrumpino Selenos kojas, o gal tokia atvira palaidinė… Derinukas nuostabus, tačiau sendinantis.

Taylor 1Palaidinė – Mango 129Lt, šortai – Vero moda 129Lt, basutės – Mango 99,90Lt

Lieknas kojas atidengti galima ne tik į pagalbą pasitelkus vulgarias trumputes sukneles, Taylor tai puikiai įrodo netgi renginyje vilkėdama šortukus ir demonstruodama savo nuogas kojas. Pasirodo, šortai nėra vien laisvalaikio stiliaus detalė, mergina, priderinusi prie jų puošnią laisvą palaidinę bei atviras basutes, sukūrė nepriekaištingą vasaros įvaizdį. Tik jums belieka spręsti, pačios išdrįstumėte į renginius žingsniuoti visiškai apnuoginusios kojas…

Selena 6Suknelė – Vero moda 139Lt, basutės – Mango 99,90Lt, delninukė – Zara 129Lt

O štai kaip savo nuogas kojas demonstruoja Taylor draugė Selena. Gražu, puošnu ir moteriška. Suknutė išties labai trumpa, tačiau neatrodo, jog mergina su ja jaustųsi nesmagiai. Galbūt tik iškirptės šonuose – kiek rizikingos. Bet kokiu atveju, mergina tikrai nesibaimina apnuoginti didelės dalies savo kūno. Elektrinė spalva, suderinta su aukso spalvos bateliais – nuostabus derinukas prašmatniam renginiui.

Taylor 6Suknelė – Vero moda 129Lt, balerinos – Zara 89,90Lt, apyrankė – Mango 49,90, lūpų dažai – Maybelline (iki 20Lt)

Pažvelgus į šią nuotrauką, nelieka abejonių, jog Taylor tikrų tikriausia „brangutė“ – kukli mergaitiška suknutė, vos pora įvaizdį užbaigiančių aksesuarų ir Taylor vizitine korteles tapusios raudonos lūpos. Negi dar kyla abejonių, kodėl vaikinai dėl jos eina iš proto? Mergina atrodo lyg lėlė. Norinčioms atrodyti itin jaunatviškai ir subtiliai, siūlau sekti T. Swift stilių.

Selena 4Palaidinė – Vero moda 79Lt, švarkas – Vero moda 139Lt, džinsai – Mango 129Lt, batai – Zara 199Lt

Štai įrodymas, jog S. Gomez sugeba rengtis kukliai, moteriškai ir pagal savo amžių – trikotažinė palaidinė bei trikotažinis švarkelis priderinti prie jaunatviškų džinsų sukuria paprastos merginos įvaizdį, kurį sekti pridera kiekvienai paagulei. Jokio išsišokeliškumo, subtilios detalės užčiaupia visus stiliaus kritikus.

Na, ir du mano mėgstamiausi Taylor ir Selenos įvaizdžiai, kurie, mano manymu, tinka tiek jų asmenybėms, tiek dainų tekstams, tiek jų veidukams. Po šių dviejų nuotraukų ėmiau dvejoti, kurios stilius geresnis (nors savo laimėtoją aš jau turiu)… Spręsti palieku jums, mados žinovės!

Taylor 4Palaidinė – Mango 55,90Lt, sijonas – Vero moda 155Lt, pėdkelnės – Lindex 39Lt, balerinos – Zara 109Lt, lūpų dažai – Maybelline (iki 20Lt)

Sceninis Taylor įvaizdis – vėlgi be priekaištų. Laisvas sijonukas, blizgi palaidinė, priderintos pėdkelnės ir, žinoma, raudonos lūpytės – turbūt niekas nesumaišytų jos su kuria nors kita dainininke. Tobulą moteriškumą ir kūno linijas demonstruojanti mergina netgi ant scenos lieka ištikima savo subtilaus stiliaus pojūčiui. 10 balų!

Selena 1Megztinis – Vero moda 139Lt, šortai – Mango 89,90Lt, apyrankė – Mango 69,90Lt, kojinaitės – Mango 6,90Lt, sportiniai batukai – Zara 219Lt

Jūs tik pažiūrėkite į Selenos aprangą – viskas pulsuoja jaunatviškumu bei laisve. Tobulai sušukuoti plaukai puikiai dera prie laisvai krentančio megztinio suplėšytomis rankovėmis bei sportinių batų. Kojinaitės, išlindusios iš aulinių sportinių batų, šiuo atveju pasitarnauja suteikdami mergaitiško kuklumo, o šortai atskleidžia dailias Selenos kojas. Viskas madinga ir stilingai suderinta – prie ko prikibti?

Aš šių merginų stiliaus akylai neseku, tačiau tikrai žinau, iš kurios semsiuosi idėjų, kai pristigsiu savųjų. O kas jūsų nuomone laimėjo šioje jaunatviško stiliaus merginos dvikovoje?

Ps.: jeigu turite savo stiliaus dievaitę, tačiau nerandate tinkamų drabužių „nukopijuoti“ jos stilių – drąsiai kreipkitės, nes man tai vienas malonumas!

Publikuojama portale panele.lt.

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *