Jeans party

Nėra pasaulyje žmogaus, kurio spintoje nebūtų patalpintas džinsinis rūbas, sukonkretinus – džinsinės kelnės. Nuo pat tos akimirkos, kai džinsas buvo pradėtas gaminti ir paleistas į rinką, įvairiausių profesijų, luomų ir stilių žmonės ėmė juos kaip pamišę nešioti kiekvieną dieną! Madoms keičiantis jie užėmė skirtingą poziciją garderobe – darbo rūbas, laisvalaikio rūbas, smart casual detalė. Kad ir kokią vietą jūsų spintoje užima džinsas, jis vis tiek neatsiejama kasdienybės dalis ir vienas iš geriausių žmonijos atradimų!

Prieš kelis metus porai metų buvau nustojus dėvėti kelnes plačiąja prasme, tačiau net ir tada spintoje sulankstyti savo pasirodymo viešumoje laukė šviesiai mėlyni patrumpinti džinsai, kurių nors ir nevilkėdavau, labai mylėjau. O dabar spintoje turiu įvairiausio modelio džinsų – boyfriend tipo, plėšytų, aptemptų, patrumpintų, platėjančių… Naujausi – LIDL DENIM kolekcijos džinsai, kuriuos įsimylėjau iš pirmo „pasimatavimo“. Jie tobulai priglunda prie kojų, o atsiraičius primena ilgus vasaros pasivaikščiojimus Vilniaus senamiesčiu. Man, save karūnavusiai baltų palaidinių karaliene, jie tobuliausiai atsiskleidžia būtent su laisva, marškinių tipo palaidine bei juodais klasikiniais aukštakulniais. Kiekviena klasikos propaguotoja užskaitytų tokį derinį kaip visišką laisvalaikio topą. Neįpareigojantis, daug interpretacijų nereikalaujantis ir džinsus pabrėžiantis įvaizdis.

Merginoms, labiau mėgstančioms sijonus, LIDL DENIM kolekcija siūlo įsigyti džinsinius marškinius, kurie įliemenuoti taip, jog galite vilkėti juos ir ant sijono ir sukištus. Mano variantas kiek nekasdienis. Nemanau, jog džinsas turi būti laikomas vien laisvalaikio drabužiu, tinkamai neoficialiai progai pritaikius (gimtadieniai, draugų susibūrimai, vakarienės su šeima), džinsinius marškinius galite derinti su puošnesniu sijonu, galbūt net šortais, kurie įvaizdį pavers nenuobodžiu ir išskirtiniu. Tvirto džinso LIDL marškiniai gali puikiai pasitarnauti ir džinsinio švarkelio amplua, ypač šiltomis vasaros dienomis, galbūt netgi paplūdimyje ant maudymosi kostiumėlio. Žinoma, visada pasiteisina derinys džinsas+džinsas, todėl marškinius VISADA galite derinti su džinsais ir niekada neprašausite. Tačiau tokį derinį aš laikau sukurtu laisvalaikiui, todėl norėdamos jį šiek tiek „papuošti“, derinkite su aukštakulniais.

Madai nebepritaikant taisyklių, LIDL DENIM kolekcijos suknelę drąsiai vilkėčiau ir kaip „paltuką“ ant labai plonos suknelės su petnešėlėmis, ir kaip tuniką kartu su odinėmis kelnėmis, ir kaip suknelę prie ilgų batų. Džinsinė suknelė – vienas iš vasaros simbolių! Tačiau šįkart pasirinkau tamsesnį džininį audinį, kad įrodyčiau, jog ji puikiai tinka bet kuriam sezonui. Priderinus panašaus atspalvio batus virš kelių, galima sukurti seksualų įvaizdį, kuris tiks tiek neoficialiam vakarėliui su draugais, tiek kinui, tiek garderobo atnaujinimo dienai parduotuvėse. Beje, su ja itin patogu paskutiniuoju atveju – matuojantis drabužius parduotuvėse, moteris labiausiai erzina per galvą nusivilkinėti savo drabužius, kurie suvelia plaukus ir apgadina makiažą. Tad susagstoma suknelė – idealus variantas!

Apsilankykite LIDL Lietuva Facebook paskyroje ir rasite daugiau derinių su DENIM kolekcijos rūbais, kuriuos galėsite įsigyti  jau kovo 9 dieną LIDL parduotuvėse!

Nuotr. Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

4 Comments

  1. Oho, kokius džinsus ir džinsinius marškinius praleidau Lidl, vat tokių beveik ir ieškau, net su dar mažiau patrynimų ir išblukimų. Dar tokio tipo visiškai švarius klasikinius džinsus rasti pavyksta, paskutinį kartą tai tik Panoramoje pavyko pagaliau https://www.panorama.lt/parduotuves/massimo-dutti/, o vat marškinių tokio tipo nerandu arba tiesiog nematau..o šie būtų tikę. O gal dar kur yra tokių arba net mažiau blukintų džinsinių marškinių?

    1. Sveiki, Lina, manau, jog džinsų parduotuvėse rastumėte tiek blukintų, tiek neblukintų marškinių – Wrangler, Lewis. Pastaruoju metu akis neužkliuvo už džinsinių marškinių, kadangi man jie asocijuojasi su vasara, žiemos sezonui renkuosi klasikinius baltus :) Tikiuosi, rasite sau tobulus džinsinius drabužius!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *