Lady like CHRISTMAS

Ar jums būna akimirkų, kai save pagaunate galvojant: „jaučiuosi visiškai savimi ir visiškai savame kailyje„? Pastarąjį pusmetį aš labai daug kartų užtikau save deliojančią tokias mintis. Kalbu tiek apie drabužius, tiek apie elgseną, tiek apie vidinę savijautą. Šiemet, sukonkretizavus, pastarąjį pusmetį, turėjau kaip niekada daug fotosesijų su įvairiais drabužių deriniais ir anaiptol ne visi buvo MANO deriniai, ne visus vilkėčiau šventėje, ne visus kasdien, kai kurie apskritai neatspindi manęs arba atspindi tokią mažą mano dalį, jog ją neretai ir pamirštu…

Nemanykite, jog tinklaraštyje daugelis derinių yra tokie, kuriais pati „netikiu„, priešingai – visi atspindi mano besikeičiančią nuotaiką, besikeičiančius norus, tačiau niekada nesikeičiančią mane. Prieš Naujuosius metus, tradiciškai rinksime stilingiausią mano 2016 metų derinį, tačiau šįkart noriu parašyti apie tą ypatingą jausmą, kai nebe tik tu pati, bet ir aplinkiniai žino, kokia tu esi, ką pasirinksi ir kaip atrodydama jautiesi savimi. Anksčiau trokšdavau stebinti, būti vis kitokia, išsiskirti iš kitų, peržengti ribas, galbūt rizikuoti ir ne visuomet būti savimi. Tačiau bręstant ir vis mažiau dėmesio skiriant į tai, ką aplinkiniai apie mane pagalvos ir daug daugiau apie tai, ką aš pati apie save galvoju, kaip rūbais galiu išreikšti savo charakterį, vertybes bei grožio suvokimą, nebesinori nei šokiruoti, nei rizikuoti, nei išsiskirti. Kad ir kaip išsiskirsi savo apranga, jeigu viduje esi nuobodi ir žmonių nepritraukianti savo maniera bei kalba asmenybė, niekada nesijausi pilnavertiškai, nes stilius ir buvimas savimi pirmiausia ateina iš vidaus. Stilius – vidinių įsitikinimų, pomėgių, užslėptų jausmų ir būdo savybių išraiška.

Šiais metais iš naujo „atradau“ moteriškumu ir itališku prieskoniu dvelkiantį MAX&Co. prekinį ženklą, derinių su šiais italų kilmės drabužiais pilnas tinklaraštis, tačiau dar nei viename nesijaučiau tokia užtikrinta, kaip šioje MAX&Co. suknelėje. Aš esu tokia, kokia yra ši suknelėšiek tiek seksuali kaip jos nugara, šiek tiek vaikiška kaip kaspinėlis, šiek tiek karališkųjų rūmų dama, kaip pūstas sijonas, šiek tiek santūri kaip uždarokas suknelės priekis, klasikinė kaip suknelės rankovės ir šiek tiek ekstravagantiška, kaip blizgios suknelės dekoracijos. Visas derinys yra toks, kuris, mano nuomone, tinka absoliučiai bet kuriai progai. Pakeitus kai kuriuos aksesuarus (rankinę, akinius, batelius), suknelė sužibėtų jau kitokiai proga, tačiau šįkart, artėjančių švenčių nuotaikai palaikyti, tai – Kalėdinės vakarienės/Naujųjų metų išvakarių suknelė.

Mano pirmasis šventinis derinys buvo papildytas sidabrinės spalvos detalėmis, šis – auksinės. Manau, svarbu per šventes žibėti tiek vidumi, tiek išore. Nepersistengiant. Suknelė pati iš savęs turi auksinių detalių, tad jums tikrai nereiktų rūpintis papildomais aksesuarais. Nebent laikrodis, žiedelis, auskarai. Ar akinių kojeles… O tai labai subtilus ir ne kiekvieno akiai pastebimas akcentas.

Šį derinį priskirčiau prie savo asmeninės WWBW (What Would Blair Wear) kolekcijos, tai jau antrasis, o gal net trečiasis derinys, bręsta nauja rūbų derinių kategorija…

Šiuo įrašu noriu pademonstruoti ne tik nuostabią suknelę, bet ir palaimą būti savimi! Nesvarbu, ar norite vilkėti plėšytus džinsus su kvarbatkiuotais maršinėliais, treningines kelnes su kailiniais, sportinius batus su elegantiška suknele, odines kelnes su klasikiniu švarku – svarbiausia, kad pati tikėtumėte savo įvaizdžiu ir jaustumetės savo kailyje!

Suknelė MAX&Co. | rankinė MAX&Co. | bateliai La Conte | akiniai MaxMara | laikrodis Marc Jacobs

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *