Last minute gifts

Prieš savaitę rašiau, jog pati geriausia dovana – laikas, praleistas kartu, tačiau ne visi draugai gali leisti sau tokią prabangą (taip, laikas XXI amžiuje yra viena didžiausių prabangos prekių…), tad sudariau paskutinės minutės dovanų sąrašą fashionistai, kuriame rasite arba puikią dovaną, arba bent jau inspiraciją.

 

  • FRUZE apyrankės

Vos prieš kelias dienas pristatytos Gerdos Štelemėkaitės odinės apyrankės tikrai tiks bet kuriai madistei, mylinčiai aksesuarus bei unikalumą. Fruzę pažįstate iš stilingų rankinių dizaino, tad nenuostabu, jog apyrankės lygiai taip pat spinduliuoja eklektika, modernizmu bei elegancija detalėse. Ką jau kalbėti apie raudoną aksesuaro vidų, kuris vilioja kiekvieną moterį kaip pačio Christiano Louboutin’o aukštakulniai… Įsigyti galite FRUZE Facebook paskyroje.

  • Egy boy marškinėliai

Nors ir nebe naujas, tačiau vis dar nepažintas prekinis ženklas EGY BOY, jau spėjo sužavėti ne vieną ne tik Lietuvos, bet ir užsienio stileivą. Unisex marškinėliai – universali dovana patogaus stiliaus mėgėjams, kurie neįsivaizduoja nei vienos dienos be švarko, džinsų ir marškinėlių – garantuoju, jog neprašausite!

  • Aimee Song knyga Capture your style

Kaip tinklaraštininė jaučiu pareigą įtraukti šią knygą į sąrašą. Dabar, kaip niekada anksčiau, tinklaraštininkai savo rankose laiko didžiulę reklaminę jėgą, kurią kiekvienas panaudoja savaip. Aimee Song knygoje dalinasi Instagram paslaptimis bei sėkmės receptu, kaip pritraukti kuo daugiau sekėjų bei partnerių. Kiekviena būsima/esama mados tinklaraštininkė turėtų laukti šios dovanos po savo instagramable Kalėdų eglute!

  • Iliustracijos

Dar viena niša, kuri pagaliau juda lenda į dienos šviesą ir pelno pripažinimą – iliustravimas. Tai XXI amžiaus mados meno kūriniai, kurių pilni visi mados namai. O kuri mados mylėtoja nenori, kad jos namai primintų garsių dizainerių kūrybos erdves? Susikurti tokią erdvę galite pasitelkę įrėmintas ar tiesiog ant drobės pieštas iliustracijas. Aš rinkčiausi Akvilės Lesauskaitės kūrybą, kuri yra unikali – piešta lūpų dažais! O galbūt galėtumėte užsisakyti netgi savo portretą… Peržiūrėti Akvilės piešinius galite čia.

  • Olesios Žuravliovos segė

Šį sezoną, kaip niekas kitas, tarp papuošalų sužibėjo segės. Anksčiau tai buvo laikyta kiek atgyvenusiu aksesuaru, kurį segėdavo tik močiutės, vadinančios jas broškėmis, tačiau modernėjant pasauliui, modernėja ir tokios smulkios aprangos detalės, kaip segės. Olesė Žuravliova – žinoma vizažistė – sukūrė itin patrauklias smulkmenėles, kurios, savo prasme, pasidaro dideliu papuošalu! Įsigysite jas apsilankę čia.

  • Panpuri namų kvapas

Namų kvapas man yra vienas svarbiausių dalykų interjere. Galiu sėdėti ant žemės, ar valgyti ant sofos, tačiau namų kvapui skiriu ypatingą dėmesį. Visai neseniai atradau namų kvapų salelę KRISPO Panoramoje – nuo jos kvepėjo visas koridorius. Rafinuotai atrodantis ir aromatu stebinantis Panpuri prekės ženklas – tikrai apgalvota dovana, kurią gavus apsidžiaugtų bet kas. Telieka išsirinkti patinkantį kvapą…

  • Lūpdažis MAC

Pažįstamos makiažo priemonių mylėtojos negali atsižavėti ne tik MAC produkcijos spalvomis, bet ir kokybe, tad ilgiausiai prie veidrodžio stovinčiai draugei galite padovanoti ilgai išliekantį MAC lūpdažį, kurio spalvą galėsite rinktis iš kone visos spalvų paletės!

  • Rinkinys nashi argan

Kalėdinis Nashi Argan rinkinys – savo plaukus ir kūną lepinančiai merginai. Tiks bet kuriam plaukų/odos tipui, nes kiekvienas produktas praturtintas arganų aliejumi, kuris atstato sveiką jų būklę. Universalus ir kelionėms idealiai tinkantis rinkinys. Įsigykite čia.

  • Bilietai į Martyno Levickio koncertas Classic Live Show

Kaip gi be koncertų… Ne visi mėgsta operas, ne visi baletą ir ne visi spektaklius, tačiau Martyno Levickio muziką myli kiekvienas! Ne tik talentingas, tačiau ir charizmatiškas bei ambicingas muzikantas ant kojų sukelia visus, nesvarbu, ar koncertas vyksta didžiausiose arenose, ar akustika pasižyminčiose bažnyčiose. Buvau ne viename Martyno koncerte – akordeono skleidžiama melodija svaigina, o vaizdas ant scenos kelia šypseną. Tikiu, jog Classic Live Show bus tai, ko dar nematė nei vienas klasikos mylėtojas! Bilietus įsigyti galite čia.

  • Pižama

Kaip gi dovanų sąrašas be jaukios žieminės pižamos? Tokios, kurios savaitgaliais išvis nesinori nusirengti! Parodykite man merginą, kuri nesidžiaugtų ja. Manau, jog tokių nerastumėte, nes netgi pižamos turi savo tendencijas, savo stilistiką ir progas… Tai bene jaukiausia dovana, tinkanti tiek mažametėms dukterėčioms, tiek pensininkėms močiutėms.

 

Turite dar 4 dienas – skubėkite pradžiuginti savo draugus bei artimuosius!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *