Laura Daili fashion show

Mano atsilikimui nuo renginių aprašymų lygių nėra, tačiau apie gerą įvykį parašyti galima praėjus nors ir dviems savaitės. Taip nutiko ir su Lauros Dailidėnienės-Daili naujosios kolekcijos pristatymu. Jis buvo vaje, koks geras. Tačiau po gero dalyko sekė dar keli geri, tad nebespėjau suguldyti minčių ir pasidalinti su jumis.

Neries krantinė. Saulė ridenasi pažeme, užleisdama vietą magiškam vakarui, apšviestam Vilniaus miesto žibintų. Nuostabus oras, lengvas vasaros brizas ir klausimas „kaip čia viskas bus?“ Vos atvykus prie Neries, svečius pasitiko ne tik besišypsantys renginio organizatoriai, bet ir užsienio dizainerių kolekcijų pristatymų vaizdas: lokacija parinkta tokia, lyg pats K. Lagerfield’as pristatytų savo Cruise kolekciją. Žmonės rinkosi lėtai, mėgavosi vienas kito kompanija bei atmosfera. Visi, lyg žinodami, jog turi šiek tiek sutemti, ramiai laukė vėluojančio reginio.

laura

laura1

Vos pasigirdus pirmiems muzikos akordams, ant podiumo pasirodė šokantys vaikinai. Tiksliai nenupasakosiu, koks tai buvo šokis, tačiau buvo panašu į break’ą, kuris ir davė startą kolekcijos pristatymui. Modelių užkulisiai – ne kas kitas, o laivas, prisišvartavęs prie Neries krantinės, kurioje mados mylėtojai nekantriai laukė naujų Lauros kūrybos vėjų. Kolekcija turėjo loginius skyrius: nuo maudymosi kostiumėlių iki šventinių maxi suknelių. Daili kūryba neatsiejama nuo pelėdų, todėl kiekvienas modelis ant galvos turėjo galvos „apdangalą“, primenantį paukščio snapą (beje ir daugelis drabužių priminė paukščio struktūrą – sparnus, plunksnas).

laura2

laura3

laura8

Maudymosi kostiumėlių modeliai buvo įvairūs – tiek sportinio stiliaus, tiek elegantiško. Spalvų spektras – neplatus, dominavo juoda, balta, pilka bei rožinė spalvos. Visos kolekcijos paletė buvo panaši, būtent todėl kvietime, prie dress code buvo parašyta „pink gold in details“. Daugelis svečių pasirinko būtent rožinę, kaip tam tikrą aprangos akcentą. Juk rožinė šį sezoną – nauja balta. Be įprastų dizainerei suknelių modelių (kurių apačios imituoja plunksnas), kolekcijos buvo gausu raukinukų, oversize modelių, cropped palaidinių, apnuogintų pečių ir dvidalių vasaros kostiumėlių. Bendrai kalbant, kolekcija buvo itin vasariška ir jaunatviška, tokia, kurią dėvėti galėtų tiek paauglės, tiek vyresnio amžiaus stileivos.

laura4

laura5

Renginiui besibaigiant net nesinorėjo stotis nuo kėdės ir palikti tokią ramią ir jaukią vietą, o po kolekcijų pristatymų man tai labai retas dalykas, dažniausiai norisi lėkti kuo greičiau, nes patalpos būna pritvinkusios šilumos nuo žmonių kiekio, nuo stovėjimo būna nuvargusios kojos, o nuo ilgo laukimo – pripildyta kantrybės taurė, todėl nuoširdžiai sveikinu dizainerę Laurą, kuri tobulai pasirinko kolekcijos pristatymo lokaciją, atsižvelgdama tiek į atmosferą, tiek į vaizdą, kuris vienareikšmiškai užbūrė visus susirinkusius. Sveikinu ir su nuostabia kolaboracija su SAMSUNG Galaxy, kuriems kolekcijoje buvo skirta garbinga vieta – išskirtinai jiems sukurta Galaxy kuprinė. Tiems, kurie nežino, primenu, jog Laura Dailidėnienė – viena iš nedaugelio Lietuvos dizainerių, kuriančių kokybiškas ir pasaulinio pripažinimo sulaukusias kuprines. Renginys kol kas buvo vienas geriausių šiais metais!

Gero žodžio ir paminėjimo verta ne tik dizainerė, jos kolekcija ir pristatymo vieta, bet ir stilingos viešnios, kurių ir aš nepraleidau pro akis. Toma Kisieliūtė – gerai žinoma vizažistė, išsiskirianti iš aplinkinių savo unikaliu stiliaus pojūčiu, šiam renginiui pasirinko elegantišką ir seksualų raudonai-baltais dryžiais puoštą kostiumą su kelnėmis. Nemanau, kad ji liko nepastebėta bent vieno svečio! Visuomet žavėjausi Vaidos Skaistgirės moteriškai mergaitišku stiliumi, tad ir šįkart pro mano „radarą“ nepraslydo jos trumputė rožinė suknelė raukinukais dekoruota apačia, suderinta su grubios platformos basutėmis. Šias dvi moteris sutikusi renginyje džiaugiuosi, nes jeigu vakaras buvo nevykęs, bent jau jos bus tas dalykas, apie kurį galima atsiliepti gerai.

laura6
Toma Kisieliūtė
Vaida Skaistgirė (dešinėje)
Vaida Skaistgirė (dešinėje)

Su didžiausiu nekantrumu laukiu kitų Daili pristatymų, nes ši dizainerė sukuria ne tik įdomią kolekciją, bet ir dirba ties originaliu jos pateikimu!

Nuotr. Vinco Alesiaus, organizatorių

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *