l’Occitane Aqua Réotier linija

Ištikimiausi tinklaraščio skaitytojai puikiai pamena, jog prieš tris mėnesius pradėjau ATSAKINGAI rūpintis savo veido oda ir gydyti ją nuo acne’s. Vis dar laikausi disciplinos ir naudoju specializuotą kosmetiką, kurią rekomendavo mano kosmetologė. Tačiau ne visi skaitytojai kenčia nuo tos pačios ligos, kaip aš, todėl šįkart norėčiau rekomenduoti vieno mano mėgstamiausių kosmetikos brand’ų l’Occitane naują itin drėkinančią Aqua Réotier liniją!

Tiek žiemą, tiek vasarą mūsų veido oda patiria išsausėjimą – žiemą dėl vėjo ir šalčio gūsių, vasarą – dėl saulės kaitros. Žinoma, žiemą vertėtų rinktis kuo riebesnius, maitinančius kremus, tačiau vasarą galima save palepinti lengvais, vandens pavidalo kremais bei fluidais. Visi naujosios l’Occitane linijos produktai buvo sukurti naudojant daug kalcio turintį Réotier šaltinio vandenį, kuris sustiprina viršutinį odos sluoksnį ir padeda atstatyti jos naturalią drėgmę! Taip pat sudėtyje yra odos gyvybiškumą išlaikančio hialurono rūgšties bei glicerino, padedančio atsatyti odos drėgmę.

Man patinka lengvi ir veido neapsunkinantys produktai, o ypač vasarą, kai nuo karščio veidas patiria karščio, UV apkrovą bei žymiai daugiau prakaito. Aqua Réotier prausiklis – ypač lengvos tekstūros, susimaišęs su vandeniu pamažu virsta putomis, kurios nuplauna odos nešvarumus ir neleidžia jai išsausėti. Drėkinamoji veido esencija paruošia veidą DAR efektyvesniam drėkinimui, o po jos seka arba veido želė, kurioje prisikaupę milijonai oro burbuliukų, suteikiančių gaivos ir lengvumo, arba veido kremas, kurio aksominė tekstūra padaro veidą švelnų. Man asmeniškai, kremas visuomet maloniau už želę, tačiau išbandyti siūlau ir ją, nes itin vandeningi potepiai odai suteikia dar daugiau drėgmės.

Naujiena, kuria labai džiaugiuosi – drėkinamasis purškiklis, kurį galima naudoti bet kur ir bet kada! Naudoti galite ir ant makiažo. Karštą vasaros dieną, kai norite atgaivinti vandeniu ne tik gomurį, bet ir odą – turėkite su savimi šį drėkinamąjį purškiklį ir oda kaip man atsigaus saulės kaitroje. Ši priemonė jau kurį laiką saugiai guli mano rankinėje!

Sudėtyje yra kvapiklių, todėl pirmiausia siūlau išbandyti mėginukus, patikrinti, kaip į priemones reaguoja oda. Pati labai myliu l’Occitane ir daugiau nei pusė kūno priežiūros priemonių yra būtent šio brand’o, tačiau žinau ir keletą žmonių, kuriems net ir mažas kvapiklių procentas produkte sukelia diskomfortą… Būkite atsargūs ir rinkitės protingai!

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *