L’OCCITANE pleasure

Vakar savo FB puslapyje rašiau, kad reikia pagaliau pakalbėti apie grožį! Nors labai bijau didelių vandens telkinių, bet duše galėčiau praleisti valandų valandas! Visos tos kvepiančios, šveičiančios, riebios priemonės – mano didžiausia silpnybė! Nėra nieko geriau, nei šopintis higienos ir kosmetikos parduotuvėse :))) Viena iš mano (ir turbūt daugelio moterų) mėgstamiausių –L’OCCITANE en Provence Ten ne tik šiaip viskas la france, bet ir superinės kokybės. Tad mano TOP 5 iš bandytų prekių, kurias dar kartojau ir kartosiu!

loccitane

1. Šampūnas + kondicionierius plaukų apimčiai didinti. Žiauriai ilgai ieškojau tinkamo šampūno – nei man slinko, nei buvo nušiurę, nei pleiskanojo, tiesiog norėjau, kad būdami ilgi netįsotų kaip virvės, norėjau didelės apimties. Labai daug išbandžiau, niekas nepadarė tokio stebuklo, kokį padarė šitie du bičiukai. Plaukai visą dieną išbūdavo pakilę nuo šaknų! Kaina didelė, bet yra už ką mokėti.
2. Migdolinis kūno šveitiklis ir migdolinis kūno losjonas po šveitimo. Super odą minkštinantis komplektas. Jeigu kas skundžiasi sausa kūno oda – būtina įsigyti.
3. Migdolinis kūno aliejus. Jaučiu priklausomybę migdolams, tiek tų komentarų. Šitas aliejus tai išvis tobulybių tobulybė – galit pamiršti kvepalus, nes aliejuko kvapas toks intensyvus, kad visi chalatai, apatiniai ir rūbai turbūt labiau, nei panardinus juos į eau de parfum! Verta ne tik dėl kvapo, bet ir dėl odos sušvelninimo.
4. Veido muilas ir veido kremas su sviestmedžio aliejumi. Kodėl abudu į vieną? Kaip sakė viena iš parduotuvės konsultančių – „kremą be muilo pirkti tas pats, kaip kondicionierių be šampūno“ – nukovė tokie žodžiai. Kremo kaina tokia jooo, bet rezultatas nerealus! Žiemą be tokio kremo ir muiliuko veido oda turėtų kaip su švitriniu atrodyti, o šitie du taip pamaitina ir suminkština, kad jokių riebių nivea nebereikia!
5. Ambros kvepalai. Praeitą rudenį vos paskelbė, jog tai NAUJIENA, nebeliko nei vienoj parduotuvėj! Susitikus su kuo nors, visi klausdavo „kas per kvapas“ ir jau po poros dienų tie patys žmonės buvo įsigiję. Normaliai? Nors mėgstu labai saldžius aromatus, bet šitas ambros kvapas tai totaliai simbolizavo žiemą. Dabar laikau čiurus ir kas savaitę nueinu į locitaną, kad pirmoji įsigyčiau šitą rytietišką kvapą.

Konsultavausi su L’OOCITANE dirbančiomis merginomis, deja, ambros kvepalai pasikeitė ir dabar jie maišyti su sandalmedžio aromatu, tad kvapas kiek kitoks. Bet vis tiek siūlau bent jau uosltelti mėginuką!

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter