L’Oréal Pro Fiber programme

Visada maniau, jog moters išorinis grožis slypi sveikoje odoje ir plaukuose. Kiekviena didžiąją dalį gyvenimo bando atrasti produktus, kurie tinka individualiai pagal odos ir plaukų tipą, pagal sezoną, pagal amžių ir panašiai. Nors tai skamba lyg malonus užsiėmimas, dažnai atrasti sau tinkamą produktų liniją užtrunka kur kas ilgiau, nes pirmiausia turime suprasti – koks yra mūsų odos ir plaukų tipas. Šįkart apie odą nekalbėsiu (vis dar esu idealios veido priežiūros paieškose), tačiau labai noriu pasidalinti programa, kurią šešias savaites taikiau savo plaukams.

Maždaug prieš tiek pat laiko L’Oréal pristatė naują ilgesnio poveikio plaukų atnaujinimo programą Vilniuje Pro Fiber. Renginys vyko Baltijos šalių mastu, tad vedamas buvo rusiškai. Kadangi mano rusų žinios nėra tokios profesionalios, džiaugiuosi, jog turėjau galimybę ne tik išgirsti apie šią programą, bet ir ją išbandyti L’Oréal akademijoje.

Individualiai su manimi dirbusi plaukų stilistė Beatrisa Kokan pirmiausia nustatė mano plaukų struktūrą, vėliau ištrinkė juos specialiomis priemonėmis, kurios yra programos pamatas. Ši procedūra atliekama būtent L’Oréal akademijoje, o po jos plaukai greičiau pasisavina šampūno ir kitų priemonių naudingas savybes. Programa renkama iš trijų variantų – išlyginamasis, atstatomasis ir iš pagrindų rekonstruojantis – kuriuos stilistas parenka pagal plaukų pažeistumą. Kadangi mano plaukai nedažyti ir nenualinti tiesintuvo, man paskyrė pirmąją programą, kuri apsaugo plaukus nuo kenkimo, nuo karščio ir juos atnaujina.

IMG_3708

IMG_3717

Vos apsilankius akademijoje mano plaukai jau atrodė sveikesni, juokėmės, jog vaizdas primena šukuosenos pakeitimą. Po pirmųjų savaičių plaukai tapo paslankesni, švelnesni, o priemonės labai maloniai kvepėjo, lyg po apsilankymo salone. Kas trečią plovimą vietoj kondicionieriaus naudojau kaukę, o po kiekvieno plovimo – nenuskalaujamą priemonę, apsaugančią nuo karščio. Plaukai visas dienas buvo lyg šilkiniai. Kas ketvirtą plovimą vietoj kondicionieriaus ir kaukės naudojau dozę atkuriamosios priemonės RE-CHARGE, kuri leisdavo plaukams iš naujo savintis priemonių teikiamą naudą. Po šios priemonės mano plaukai likdavo susišiaušę ir efektas nebuvo panašus į suteiktą kaukės ar kondicionieriaus. Tačiau visas kitas dienas plaukai išties atrodė puikiai, o ir plauti nebereikėjo kasdien, nes jie taip greit nesusiriebaluodavo.

Po šešių savaičių galiu pasidžiaugti, jog plaukai atrodo sveiki ir blizgūs, o kiekvienai iš jūsų siūlau išbandyti šią nesudėtingą programą ir atiduoti savo plaukus į L’Oréal Pro Fiber rankas!

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *