New lipbalm „Kandziukas“

Prisipažinsiu, gana skeptiškai žiūriu į kosmetiką, kuri padeda sustangrinto odą, „sulieknėti“ (apskritai absurdiška), pabrėžti privalumus ir panašiai, todėl pamačiusi lūpų putlintojo reklamą tuoj pat nusijuokiau. Bet kodėlgi nepabandžius? Jeigu lūpos nesuputlės – bent jau turėsiu balzamą, o jei suputlės – jis bus „mitų griovėjas„!

Pirmiausia atidžiai perskaičiau produkcijos lapelį – pasirodo, sudėtyje yra aitriųjų paprikų, kurios sukelia dilgčiojimo poveikį. Nekantraudama įvykdžiau visas instrukcijas (kaskart prieš tepantis „Kandžiuku“ reikia sudrėkinti lūpas įprastu balzamu, nes pastarojo konsistencija ganėtinai sausa) ir pasitepiau stebukliguoju putlintoju!

IMG_6409

Jausmas iš tiesų buvo keistas – iškart išėjus į lauką (tuo metu dar buvo žvarbi žiema), lūpos ėmė dilgčioti ir nematomos skruzdėlytės mažais žingsneliais ropinėjo po jas silpnai kandžiodamos. Pirmasis kartas buvo savotiška atrakcija. Nuvykusi į studiją tuoj puoliau žiūrėti į veidrodį, ar lūpos jau paputlėjusios! Naivu tikėtis greito rezultato, tačiau po kelių savaičių lūpos išties atrodo sultingesnės, o kažkokio blogo efekto nepajutau nei aš, nei aplinkiniai (kuriems susitikusi pakšteldavau į skruostą).

RekomenduojuKandžiuką“ dėl savotiško ir kitoniško jausmo ant lūpų, bei natūralių sudedamųjų medžiagų, tarp kurių aitrioji paprika tikrai stebina savo efektu! Šį putlintoją įsigyti galite daugelyje Lietuvos butikų, taip pat užsisakyti tiesiogiai iš gamintojų užsukę į internetinę svetainę: http://www.naturaluslupubalzamas.lt/ . Planuoju išbandyti ir daugiau jų produkcijos – pasidalinkite potyriais ir jūs!

IMG_6421

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *