Mados infekcija. Day 1 outfit

Gal du mėnesius prieš Mados infekciją, aš jau žinojau, kaip noriu atrodyti abi dienas. Nežinau, ar mano charakteris pagal zodiako ženklą (svarstykles) nuolat man „liepia“ svarstyti, ar aš tiesiog taip retai kažkur išeinu, jog vieno stiliaus dviems dienoms NIEKAIP negalėjau pasirinkti. Negi eisi dabar abi dienas atrodydama kaip elegantiška moteris arba abi dienas kaip minimalizmo mėgėja, arba dar kaip nors… Duotos dvi dienos – reikia jas išnaudoti ir apsirengti skirtingais stiliais!

Pirmoji diena, lyg ir turėtų būti didesnė šventė, visgi ATIDARYMAS, tačiau aš visgi pasirinkau atvirkštinį variantą – pirmam mados vakarui pasirinkau patogų laisvalaikio stilių – džemperį, sijonuką ir sportinius batus. Derinio prieskoniu pasirinkau odą (odinį sijoną) bei (mano manymu) paaugliškas detales – spygliuoti odiniai sportiniai aulinukai, fuksijos spalvos kutas su kniedėmis, ponio kailio imitacijos delninukė… Visą įvaizdį užbaigiau savo firmine tapusia ir vaikyste primenančią šukuoseną, kai ne visi plaukai surišti, ne visi palaidi, niekas nekrenta į akis, o ir apimties atrodo daugiau. Žmonės tą dieną stebėjosi, jog man tiek metų, nes atrodžiau lyg mokinukė, o toks ir buvo mano tikslas! Deja, geros kokybės nuotrauka tėra iki pusės, tačiau telefonu prigavo ir visu ūgiu!

Be jokių abejonių, atsižvelgiant į Mados infekcijos pagrindinį tikslą – populiarinti, atskleisti naujus Lietuvoje kuriančius talentus ir parodyti, jog Lietuvoje mada gali būti tokia pat reikšminga, kaip bet kurioje iš mados sostinių, būtent todėl mano aprangos tikslas būna labai panašus – parodyti visuomenei, jog gimtinėje kuria unikalūs dizaineriai, tad nebūtinai reikia lakstyti po akropolius, norint pasipuošti renginiui. Lietuvoje gausybė kokybiškus drabužius bei aksesuarus gaminančių menininkų, tad savo sportinį akcentą patikėjau linksmai kompanijai atsikeli ir varai, kurie kuria patogius drabužius kasdienai ir (kaip stengiausi įrodyti) renginiams! Na, o delninukes nuo šiol visuomet patikėsiu tobulai moterų norus žinančiai FRUZE’i, nes vos apsakius drabužių derinuką, rankinė jau gimė autorės galvoje ir po savaitės turėjau originalų aprangos aksesuarą!

IMG_1581

 

11055258_814513561918230_2391526374798863167_n

 

Džemperis – atsikeli ir varai, sijonas – Atmophere, batai – Lorenzo, žiedai – H&M, delninukė – FRUZE


Bet kuri mergina puikiai sukurtų panašų derinį: džemperio spalva priklauso nuo to, kokį turite, kurį labiausiai mėgstate ar kokį norėtumėte įsigyti. Aš, asmeniškai, dievinu baltą spalvą ir balti džemperiai man yra viena didžiausių silpnybių. Odinis sijonukas susišaukia su aštresniu batų stiliumi, kurie vis tiek apeliuoja į vėjavaikiškumą ir maištingumą, o delninukė suteikia patogumo jausmą.

mados infekcija1

Apie pirmosios Mados infekcijos dienos kolekcija skaitykite čia.

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

2 Comments

  1. Atgalinis pranešimas: Mados infekcija. Day 2 | MARTINA

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *