Mados infekcija. Day 2 outfit

Ilgą įžangą apie savo derinių pasirinkimą jau rašiau pirmosios Mados infekcijos dienos derinio aprašyme, tad trumpai aptarsiu, ką ir kodėl rinkausi antrąjį renginio vakarą.

Kadangi penktadienio vakarą pasirinkau sportinį variantą, šeštadieniui norėjau kažko elegantiško ir visiškai paprasto – be sudėtingai apgalvotų ir priderintų aksesuarų, be nepatogumo. Įvaizdžio, lyg per 5 minutes susiruošiau ir išlėkiau į miestą. Manau, jog man pavyko! Čiupau džinsus ir baltą palaidinę, prie jų priderinau Agnės Deveikytės kurtą camel spalvos paltą su ypatingomis odos detalėmis, lakinius aukštakulnius, o prie viso derinuko puikiai pritaikiau ponio kailio delninukę su dideliu kutu iš FRUZE. Taigi – 5 daiktai, o įvaizdis superinis. Derinio detalėmis pasirinkau odos motyvus – odinis kutas bei odinės detalės ant palto.

Po renginio sulaukiau nemažai laiškelių su nuoroda į portalą 15min.lt, kuriame madų prognozuotoja Marija Palaikytė įvertino mano stilių tokiais žodžiais: „Palyginus su visa spalvų gausybe, tai gan kuklus derinys. Bet visgi sveikinu šią merginą dėl tikrai jai tinkančio įvaizdžio, nestokojančio įdomių detalių, kažkaip magiškai net ir džinsų derinį paverčiančių elegantišku, bet nenuobodžiu.“ (nuoroda čia) Puikus jausmas, kai žinai, jog jauteisi patogiai ir paprastai.

 

delfi GurevičiausPaltas – Fashion by Agnė Deveikytė, džinsai – ZARA, bateliai – ZARA, delninukė – FRUZE
Gurevičiaus nuotr. (delfi.lt)


Susikurti tokį „susiruošiau per 5 minutes“ įvaizdį yra lengviau, nei gali atrodyti: pasirinkite žemės atspalvio akcentus – delninukė/rankinė, paltas, bateliai. Visa kita – tebūnie labai lengvai derinama – balta palaidinė/marškiniai bei džinsai/tamsiai mėlynos kelnės (džinsai šiuo atveju suteikia daugiau neformalaus įvaizdžio). Delninukė gali būti tai, kas patraukia praeivių dėmesį, taip pat ir įmantrūs aukštakulniai (tik nereikia persistengti) ar stilingai dekoruotas paltas.

outfit2

Apie Mados infekcijos pirmąją dieną skaitykite čia.
Apie Mados infekcijos antrąją dieną skaitykite čia.

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *