Fashion Weekend

Sekmadienis – paskutinė tris vakarus trukusios Mados infekcijos diena. Apie renginį parašysiu atskirą didelį straipsnį su šiek tiek vaizdinės medžiagos, o dabar tiesiog bendrai apie tris mados festivalio dienas.

I diena – buvau sujaudinta vien minties apie tris vakarus, skendint kūrybinėje atmosferoje. Analizavau publiką – likau šiek tiek nusivylusi. Pačios kolekcijos, nors ir labai lauktos, nenustebino ir nesužavėjo, kaip tikėjausi. Negaliu sakyti, jog buvo visiškai blogai: buvo ir gerų kolekcijų, buvo ir nelabai suprastų. Ypatingai patiko Ievos Daugirdaitės bei dueto Dovilės Cibulskaitės ir Anos Romanovos pasirodymai.

II diena – atėjau nieko nesitikėdama, kad netektų nusivilti, tačiau kolekcijos pranoko bet kokius lūkesčius! Pradedant mados „veteranėmis“ Kristina Kruopienyte ir Sandros Straukaitės nuotaikingu pristatymu, tęsiant užsieniečiais ir baigiant naujoke Ugne Martinaityte, kuri maloniai nustebino savotišku kolekcijos pateikimu, išskirtiniais vyrais modeliais (kurie atrodė kaip broliai) bei Jėzaus apsireiškimu.

III diena – ženkliai mažiau žiūrovų sulaukę paskutiniai šešių dizainerių pasirodymai buvo visai kitokie, nei ankstesnieji. Mėgavausi Dianos Paukštytės kolekcija, kurią inspiravo punk stilius, tik kiek tvarkingesnis, o Egidijus Sidaras užbaigė mados savaitgalį tiesiog tobulai! Visi kiti pristatymai buvo įdomūs, tačiau kiek nuobodoki… Na, nebent Evos Baliul pristatymas, sukėlęs visiems nuostabą dėl skraidančio ir vėją keliančio „aparato“ virš modelių galvų.

Tai tiek trumpai apie savaitgalį, o štai ir aš visus tris vakarus. Už garderobą dėkoju V&V Boutique, Fashion by Agne Deveikyte bei Toma accessories. Nuotraukos Prefix Studio – Gediminas Gražys.

MI

Ačiū, kad skaitote!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter