Margarita ECO

Margarita – viena seniausių ir geriausiai žinomų, Lietuvoje gaminančių kosmetikos įmonių. Gana ilgą laiką ši kosmetika buvo laikoma mamų arba močiučių, kaip dabar pamenu vaikystėje užuostą močiutės kremo kvapą iš atsukamo šviesiai žalios spalvos „Margarita“ indelio. Naudodavau jį tik tuomet, kai atvykusi pasisvečiuoti, neturėdavau savo kremo. Tačiau šiais metais „Margarita“ sukūrė ne tik patobulintą kosmetiką moterims, bet ir visiškai naują pakuočių dizainą, kuris dvelkia minimalizmu ir etniškumu.

Jau keletą metų makiažui nuvalyti naudoju Biodermos produkciją – ji tobulai tinka mano odai ir jos neapsunkina. Vengdavau pienelių, nes jausmas po jų naudojimo būdavo lyg oda tampa dar nešvaresnė, riebesnė, o makiažas nenusivalo. Tačiau su naujuoju „Margaritosvalomuoju pieneliu jaučiuosi visiškai kitaip – šviežesnė ir pakylesnė. Jo švelni, lengva tekstūra puikiai nuvalo makiažą ir nepalieka odos riebios. Sudėtyje esančio medetkos ramina odą ir mažina sudrigimus.

Visų trijų – maitinančio, gaivinančio ir drėkinančio – dar nenaudojau, kol kas išbandžiau tik gaivinantį ir drėkinantį, kurie padarė tikrai gerą įspūdį. Gaivinamasis kremas pasižymi lengva tekstūra, kurios sudėtyje esantis avižų pienelis padeda mažinti paraudimus, apsaugo nuo nepalankaus aplinkos poveikio ir suteikia matinį odos efektą. Taip pat – naujiena – jį galima naudoti ir kaip makiažo pagrindą!

Drėkinamasis kremas atkuria ir išlaiko odos drėgmę, pamaitina išsausėjusias veido vietas. Man šis kremas puikiai padėjo atstatyti odos PH vietose, kurias tepu su vaistais nuo aknės. Vaistas ganėtinai išsausina ne tik spuogelius, bet ir odą aplink juos, todėl ryte mėgaujuosi pasakiško kvapo kremu, kuris akimirksniu sudrėkina išsausėjusią odą. Kremas nėra riebus, maždaug per valandą susigeria ir nekelia diskomforto, kuomet norisi imti ir jį nusivalyti.

Maitinamąjį kremą planuoju naudoti žiemą, kadangi tuomet odai labiausiai reikia pagalbos nuo nušalimų bei vėjo nugairinimo.

Puikus pasirinkimas alergizuojančiai odai bei ekologijos mylėtojoms!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *