Masculine look for fashion show

Nors ir laikau save itin moteriška mergina, kuri labiau už viską mėgsta sukneles, dailius batelius bei šukuosenas, kartais norisi įsisprausti į kostiumą ir pabūti vyriškesne. Deja, kostiumas tik mano pavasario būtinųjų sąraše, tad kol kas jo neturiu… Tačiau pasitaikius progai „pasižmonėti“ ORELLI kolekcijos pristatyme, nusprendžiau šiek tiek suvyriškėti.

Niekada nemėgau klasikinių kelnių žiemą kišti į ilgaaulius batus, bet n+k moterų vaikšto taip atrodydamos, tad ir aš užsimaniau pabandyti! Štai ir rezultatas:

IMG_1187

 Švarkas ZARA, kelnės RESERVED, batai TAMARIS, rankinė TED BAKER, skrybelė pasiskolinta iš vaikino, apyrankė PANDORA


Tokį įvaizdį susikurti beprotiškai lengva – juodas kelnes turi tikrai kiekviena mergina, baltas švarkelis, mano nuomone, tinka tikrai prie daug ko, tad verta įsigyti pavasariui (ir ne tik), po švarkeliu – jūsų fantazija, man visai patinka paprasti juodi marškinėliai, ne kažkokie pribombasai, ypač jei galvojate susikurti vyrišką įvaizdį. Auliniai jojiko batai – amžini batai, o rankinę derinkite pagal savo asmenybę. Skrybėlė, geriausia, VYRIŠKA! Ir vienintelis moteriškumą akcentuojantis dalykas – raudonas lūpdažis!

orelli

Apie ORELLI kolekcijos pristatymą skaitykite čia.

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *