MATRIX Biolage sugar shine haircare

Jokių kitų priemonių taip nemėgstu, kaip plaukų priežiūros – plaukai, viena gražiausių moters išvaizdos „detalių„. Visuomet galvojau, jog geriau nulis makiažo, negu neplauti plaukai… Esu išbandžiusi daugybę šampūnų, kondicionierių, kaukių, aliejų ir t.t., tačiau vis dar neatradau to vienintelio, o ieškodama randu vis daugiau priemonių, kurios kuriam laikui tampa favoritėmis.

Šįkart išbandžiau MATRIX Biolage šampūną ir kondicionierių, kurie plaukams suteikia blizgesio. Sugar Shine linija tobulai tinka nualintiems ir sausiems plaukams – blizgesys užtikrintas! Ypač rudenį, kuomet plaukai gauna mažiau saulės, nuo kurios jie švyti. Taip pat priemonės tinka ir dažytiems plaukams – buvau nustebusi, kad mano šviesūs galai blizgėjo lyg natūrali spalva.

img_9536

Vienintelis minusas (asmeniškai man), nepatiko priemonių kvapas – net nežinau kodėl. Mėgstu intensyvų plaukų šampūnų ir kondicionierių kvapą, tačiau pastarasis šiek kiek suerzino trinkimo metu. Tačiau tai labai individualus reikalas – vieniems kvepia, kitiems ne! O svarbiausia – rezultatas. Kadangi blizgesys išsilaikė ne vieną dieną, rekomenduoju visoms, kurios ieško saulės plaukuose! Įsigyti galite el. parduotuvėje topbeauty.lt (nuoroda tinklaraščio dešinėje).

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *