MATRIX mess maker

Niekam niekada skyriau tiek dėmesio, kiek savo plaukams. Oda problematiška, figūra taip pat, tačiau plaukams niekada neturėjau priekaištų. Visuomet mėgau išbandyti įvairius plaukų aksesuarus, galvos apdangalus bei šukuosenas, visai neseniai išbandžiau ir balayage dažymą. Lygiai taip pat mėgstu eksperimentuoti ir išbandyti naujas priemones!

Plaukų turiu daug ir plonų, tad paaugę jie automatiškai priglunda prie pakaušio ir tenka imtis priemonių, padėsiančių išlaikyti jų purumą. Kol kas neatradau to stebuklingo VOLUMIZING produkto, tačiau nenuleidžiu rankų ir išbandau kitas priemones. Šiuo metu mano vonios lentynoje – naujausias MATRIX purškiklis MESS MAKER. Jis suteikia plaukams nerūpestingumo įvaizdį, lyg vėjas būtų smarkiai sutaršęs plaukus.

Plaukai suformuoti naudojant MATRIX mess maker purškiklį
Plaukai suformuoti naudojant MATRIX mess maker purškiklį

Tai lyg lengvas garbanas formuojantis plaukų lakas, tačiau su šia priemone žymiai lengviau susitvarkyti. Purškiklis prisotintas mikro druskų, kurios padeda formuoti plaukus, juos velti kada tik norite visos dienos metu. Aš išbandžiau jį dukart – pirmąjį kartą purškiau jį ant beveik išdžiuvusių plaukų, tuomet susipyniau drakoniuką ir po kelių valandų išsileidusi plaukus turėjau ant galvos purią garbanėlių kupetą. Pripažįstu – priemonės šiek tiek padauginau ir vaizdas nebuvo įspūdingas. Antrąkart priemonę purškiau ant dar šlapių plaukų ir džiovinau juos formuodama difuzeriu. Rezultatas išties pasiteisino – atrodžiau ir jaučiausi lyg dieną praleidusi paplūdimyje, plaukai lengvai suvelti, purūs ir banguoti. Ir visas įvaizdis buvo itin natūralus, niekas net nebūtų pagalvojęs, jog naudojau priemonę plaukams! Bet kada įkišusi pirštus į plaukus suveldavau juos ir vėl galėdavau suformuoti, vakare labai lengvai iššukavau, o ryte jie nebuvo nei trupučio susiriebalavę.

Kitą dieną po MATRIX mess maker priemonės naudojimo
Kitą dieną po MATRIX mess maker priemonės naudojimo

Siūlau išbandyti priemonę visoms, kurios mėgsta nerūpestingą įvaizdį, neturi laiko per visą dieną rūpintis plaukų paklusnumu ir toms, kurios labai myli vasarą, tačiau negali leisti sau dienos prie jūros! Manau, kad įsimylėsite MESS MAKER vos išbandžiusios! Įsigyti priemonę galite TOPBEAUTY.lt internetinėje parduotuvėje! (parduotuvės nuoroda tinklaraščio paraštėje)

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

2 Comments

  1. Kaip tik ieškojau naujo salt spray arba texturising spray, kad plaukai negulėtų ant pakaušio kaip negyvi. Informatyvus post’as ir gera rekomendacija!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *