MATTE ME lipstick

Kiekviena moteris privalo turėti bent vieną raudonos spalvos lūpdažį. Jeigu neturite, tai prilysta kūno spalvos apatinių neturėjimui, o tai jau labai blogai. Žinoma, ši spalva tinka ne kiekvienai, tačiau ir raudonos atspalvių – daugiau nei vienas. Pritaikiusi sau tinkantį atspalvį, jūs tikrai sužibėtumėte ir nukreiptumėte dėmesį nuo tam tikrų trūkumų į savo lūpas.

Džiaugiuosi, jog man tinka daugelis išbandytų atspalvių – nuo oranžiniai raudonos iki tamsios burgundiškos, bet vėlgi, naudoti raudoną reikia atsakingai. Ne visos progos, ne visi rūbai ir ne visas paros laikas yra tinkamas. Nekalbu apie merginas, kurių pagrindinis stiliaus elementas – cherry lips, tuomet jūs tikrai žymiai daugiau nusimanote apie raudoną spalvą nei aš. O toms, kurios vis dar ieškote to ypatingojo, to tobulai derančio lūpdažio, siūlau išbandyti pastaruoju metu itin populiarius matinius lūpų dažus.

IMG_7855

Neseniai įsigijau Sleek kompanijos MATTE ME lūpdažį iš TopBeauty.lt – greitas ir patogus pristatymas, nuolaidos ir lengvas apsipirkimas. Kokybe likau patenkinta – itin patogus šepetėlis tepimui, net ir pačios smulkiausios ir ploniausios lūpos bus apvestos idealiai, žinoma, prieš tai, bet kokiu atveju, reikėtų lūpas apvesti pieštuku. Lūpdažis puikiai įsigeria į odą, šiek tiek trunka, kol jis tampa matinis, o prisitepus daug (kaip mėgstu aš) gali truputį traukti lūpas ir apimti jausmas, jog jos trūkinėja. Tačiau naudojant saikingai, rezultatas – puikiai išryškintos ir nesiveliančios lūpos. Išlieka tikrai labai ilgai, išbandžiau jį naujo restorano atidaryme: gėriau vandenį, ragavau užkandžius, o grįžusi namo žvilgtelėjau į veidrodį – lūpos atrodė taip, kaip išeinant iš namų.

IMG_6144

Vinco Alesiaus nuotr.
Vinco Alesiaus nuotr.
Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *