MAX&Co. vakaras „Sky is the limit“

Kaip dažnai vaikystėje ir paauglystėje darėte įvairius testus apie savo asmenybės tipą, apie tai, koks žmogus jums tinka į porą, kokios atostogos jums geriausios ir kokius pusryčius sveikiausia valgyti pagal jūsų charakterį? O ką jau kalbėti apie stilių! Praeitą savaitę, MAX&Co. man pasiūlė pasidaryti labai įdomų stiliaus nustatymo testą, kurį ir jūs atlikti galite spusteldami čia.

Pagal atsakymus – esu PARTY GIRL! Bet atitikmuo aprašyme buvo tik vienas – kad taksi iš vakarėlio išsikviečiu paskutinioji… (aš tiesiog nenoriu nieko praleisti, todėl išeinu paskutinė! :))) ), su organizatoriais nusprendėme, jog pagal mano mėgstamus nešioti drabužius, tinkamiausia man – MIESTO MERGINA. Tačiau būtinai įdėjau į įvaizdį tiek savo vintažinės klasikos, tiek MAX&Co. būdingo itališko prieskonio. Nors juokais pavadinau šį derinuką „nuotakos motina“, 100% nešiočiau jį tiek kartu, tiek atskirai. Kiekviena iš merginų, atspindėjo tam tikrą stilių, o svarbiausia – kiekviena jautėsi savame kailyje, nes MAX&Co. asortimente rasite viską nuo gėlėtų ir žaismingų audinių, iki darbui tinkančių derinukų!

Iš kairės: vakarėlių liūtė, miesto mergina, svajoklė, laisva siela ir miesto mergina

Renginio pabaigoje, net kelios klientės domėjosi mano vilkimu šiuolaikišku bomberiu, margintu klasikiniu pavasario-vasaros „must-have“ – gėlėmis. O ir geltona spalva šiemet būtina kiekvienoje spintoje.

Tai kuris stilius yra jūsų???

Nuotraukos Marko Cechanovičiaus, mark&migle photography

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

3 Comments

  1. Kokteilinės suknelės visada būdavo mano prioritetas,o ypač little black dress, nes parinkus atitinkamus aksesuarus galiu ją naudoti įvairiomis progomis :)) Labai šaunus straipsnis, o makaronsų nuotrauka labai kelia nuotaiką nusipirkti little pink dress :))

    1. Sutinku dėl little black dress, tačiau kai tiek daug įvairių raštų pasiūlos, bent kartą per vasarą „sveika“ įsigyti kažką, prie ko priderinsite galbūt tik vieną kitą turimą aksesuarą, tačiau efektas bus – WOW! :)))

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *