MINI/malism

Niekada nebuvau didelė minimalizmo mėgėja, netgi maniau, jog nesugebėčiau taip rengtis, o ką jau kalbėti apie figūros ypatybes. Kaskart nusprendusi rengtis džinsus, paprastą palaidinę ir švarką, savo derinį užbaigdavau arba skarele, arba pakeisdama džinsus į sijoną, arba apskritai persirengdama. Iki šiol galvoju, jog minimalus stilius neatskeidžia mano asmenybės… Labai gerai žinau posakį „less is more„, tačiau gyvenime jį pritaikau viskam, tik ne stiliui.

Jau seniai įpratau to, ko nepritaikau sau, nekritikuoti, o žavėtis ir priimti. Lygiai taip pat su minimalizmu – mane stebina žmonės, kurie paprastais drabužiais gali tiek daug pasakyti, neapkraudami bendro savęs įvaizdžio. O kai žaviesi kažkuo, labai norisi prie to prisiliesti ir išbandyti pačiai, tad šis drabužių derinys – minimalizmo mylėtojoms!

Vos trys drabužiai, kurie kiekvienas apie save pasako daugiau, nei aš galėčiau parašyti – itin plačios kelnės, dekoruotos plisu priekyje, kurias įsimylėjau vos pamačiusi; apatinį trikotažą primenanti ir visų stileivų spintas baigianti užkariauti šilkinė palaidinukė bei lininis paltas, kuris vasarą turėtų kabėti kiekvienoje spintoje! Sujungus šiuos įmantriai skambančius drabužius į vieną derinį, gaunasi minimaliausias stilius mano „outfit“ istorijoje. Įvairios smulkios detalės atskleidžia mano šiek tiek ekscentrišką charakterį, tačiau visumoje viskas atrodo paprastai ir nuosaikiai. Tikrosios minimalizmo propaguotojos gali sakyti, jog tai anaiptol neatspindi jų stiliaus ir netgi nepataiko į jo rėmus, tačiau man toks įvaizdis jau atrodo itin minimalus, tad priimkite tai kaip mano minimalizmo interpretaciją!

Paltas MAX&Co. | palaidinė MAX&Co. | kelnės MAX&Co. | bateliai La Conte

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

  1. Atgalinis pranešimas: SUMMER ’17 must-have | MARTINA

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *