Monday inspiration / practice

Štai ir baigiau Mados akademijos organizuotus įvaizdžio kūrimo kursus. Ar dabar jau galiu vadinti save stiliste? Labai norėčiau, tačiau sužinojus, kaip žingsnis po žingsnio atrodo „spintos revizija„, man ypatingai reikalinga praktika! Praktika su žmonėmis, kurie nori keisti įvaizdį, nori susitvarkyti savo spintą, pasiruošti ypatingai progai ar žiūrėdami į spintą nemato nieko, išskyrus atsibodusius drabužius. Būtent todėl siūlau visoms ir visiems, nebijantiems tapti mano „bandymo aukomis“, norintiems pasikeisti garderobą, atlaisvinti spintą, rasti naujų derinių iš turimų drabužių bei susidaryti būtinų prekių sąrašą, rašyti man į el. paštą (kontaktus rasite čia). Kalėdinis vakarėlis, Naujųjų metų išvakarės, kelionė prie Viduržemio jūros, žieminių drabužių paieškos – mane domina viskas, jei tik jums reikalinga bent šiokia tokia pagalba. O gal ne jums, jūsų draugei? Mamai? Kolegei? Pasidalinkite žinia, būsiu labai dėkinga! Paslauga NEMOKAMA pirmiesiems 5 mano ateities klientams (o jei nepasipraktikuosiu, tai ir daugiau)!

Štai toks jausmas, tokios mintys mane įkvepia kitai savaitei. Kai jauti, jog eini savo keliu, o tave nuo pavadinimo „stilistas“ skiria tik praktika, aš nieko nelaukiu!

FILMAS: Very Good Girls (2013) / netyčia sekmadienio priešpiečiams „suvalgytas“ filmas, kurį, kaip dažniausiai, man pasiūlė TV1000 Premium. galbūt filmas „nebe man“, tačiau kaip tik žiūrėdama jį vyresnė supratau, jog paauglystė toks geras gyvenimo laikotarpis ir tada surasti draugai yra verti visų antrų šansų.

DAINA: Maroon 5 – Sugar / aš jau viena koja gyvenu geriausių draugių vestuvėse, todėl man leidžiama klausytis pop muzikos ir ypač grupės, kurios šiaip jau nemėgstu. tačiau klipas mane lengvai graudina ir ruošia pamergės pareigoms (t.y. daug verkti…)

SKONIS: spagetti su pomidorais ir mozzarella / kai nori makaronų, bet nenori riebaus maisto. pasigaminti ypač paprasta: pakepkite smulkiai pjaustytą svogūno galvą, įspauskite šiek tiek česnako ir suberkite smulkiai pjaustytus pomidorus (pagal skonį, kuo daugiau tuo patiekalas skystesnis), patroškinus viską 15min, į keptuvę berkite makaronus, viską gerai išmaišykite ir maišydami berkite pjaustytą mozzarella (naudoju 2 gabaliukus). pabaigai paskaninkite baziliku. tinka ir vyrams.

KVAPAS: sniego / tas jausmas, kai išvedi ryte coco ir nosį sutraukia sniego kvapas. kai kurie sako, kad sniegas bekvapis, bet aš su jai galėčiau pasiginčyti.

STILIUS: per savo užimtumą pinterest.com saugomos nuotraukos yra tik vestuvių dekoracijų idėjos, todėl dalinuosi Olivios Palermo žieminio garderobo archyvu. Jaukiausi įvaizdžiai čia.

23d4f98825f4ec87f74d6eb4ce340e5b 42a4ab939eb2e5083f2ce9aa29b75c89 5d0d5caf5236f70408a7d1333c45bcd1

0ae503290e7d18fdd82fee0d52d83c46

Nuotraukos pinterest.com

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *